Ursynalia 2014: ruszyła sprzedaż biletów

Newsy
Ursynalia 2014: ruszyła sprzedaż biletów

Można już kupić bilety i karnety na tegoroczną edycję warszawskich Ursynaliów, która odbędzie się w dniach 30-31 maja.

Podczas Ursynaliów 2014 wystąpią:

30 maja
Main Stage:

Dubioza Kolektiv
Jelonek
Rahim
Koniec Świata
Buka

Monster Stage:
Hurricane Dean
Scream Your Name
Seven on Seven
Dive

31 maja
Main Stage:

Mastodon
Hunter
Deyacoda
Akurat
Orkiestra Reprezentacyjna SGGW

Monster Stage:
The Sixpounder
Crimson Rockets
Vervrax

Wszystkie wejściówki można zakupić w punktach sprzedaży Ticketpro Polska m.in. poprzez stronę http://www.ticketpro.pl/ jak i w sieci ponad 400 punktów sprzedaży w całej Polsce, m.in. w salonach Empik, sklepach Saturn oraz Media Markt.

Ceny biletów jednodniowych:
15 zł - Studenci SGGW
20 zł - Pozostali Studenci
20 zł - Młodzież do 19 roku życia
40 zł - Normalny

Ceny karnetów dwudniowych:
20 zł - Studenci SGGW
30 zł - Pozostali Studenci
30 zł - Młodzież do 19 roku życia
60 zł - Normalny

Oświadczenie organizatorów: "Aby uniknąć sytuacji, która przydarzyła się rok temu, koszt organizacji tegorocznych Ursynaliów w całości został pokryty z wpływów od naszych sponsorów: m.in. Kompani Piwowarskiej S.A. producenta piwa markiLech, Monster Energy Drink oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W związku z powyższym dla zabezpieczenia roszczeń klientów bieżące wpływy ze sprzedaży biletów będą trafiały na rachunek “escrow“. Pieniądze dla organizatora będą mogły być uruchomione dopiero po odbyciu imprezy zgodnie z regulaminem i planowanym programem. Zanim jednak kupicie bilety zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy dostępnym na www.ursynalia.pl."

"Jednocześnie przypominamy, że wszystkie osoby które zakupiły karnety i bilety na trzeci dzień Ursynaliów 2013, będą mogły nabyć bilet/karnet z 50% zniżką. Bilety/Karnety takie będzie można zakupić tylko na miejscu imprezy tj 30 i 31 maja na terenie Kampusu SGGW. Warunkiem otrzymania zniżki będzie blankiet biletu/karnetu z 2013 roku. Zachęcamy aby wszystkie osoby, które zamierzają zakupić bilet ze zniżką przybyły na minimum 3h przed planowanym wejściem na imprezę."

"W związku z sprzedażą biletów/karnetów w systemie ESCROW chcemy też wszystkich poinformować, że wpływy ze sprzedaży biletów/karnetów na edycję 2014 powiększą budżet kolejnej edycji. To Wy zadecydujecie jakie będą Ursynalia 2015!"


Regulamin oraz oświadczenia dla nieletnich o zgodzie na udział w imprezie znajdują się na stronie internetowej festiwalu - www.ursynalia.pl.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym imprezy.