Virgin Snatch - Act Of Grace Tour 2009

Newsy
Virgin Snatch - Act Of Grace Tour 2009

Trasa Virgin Snatch, promująca najnowszy album grupy "Act Of Grace" w pełnym rozkwicie.

Zespół wraz z współorganizatorem trasy, Creative Music jest już po kilku koncertach i śmiało można powiedzieć: jest lepiej niż dobrze.

Zielony: Tak jak obiecaliśmy, docieramy zarówno do mniejszych miejscowości (Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz czy Krosno) jak i wielkich skupisk miejskich (Warszawa, Zabrze, Kraków) i wszędzie spotykamy się z masą fanów i genialnym przyjęciem. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Temperatura gigów jest rewelacyjna a wszystkie dotychczasowe sztuki na stałe zostaną w naszej pamięci. Miejsce i wielkość klubu schodzą na dalszy plan bo Wy - Metalheads, udowadniacie, że nasza muzyka jest dla Was ważna. Nie ma w tym co mówię, żadnego koniunkturalnego podtekstu a tylko szczera radość z grania i możności spotkania się z publiką podczas gigu... Prócz podziękowań dla publiki, chcielibyśmy pokłonić się lokalnym promotorom którzy stanęli na wysokości zadania i nie rzadko potrafili przygotować zaplecze organizacyjne lepiej niż w niejednym dużym mieście. Dla przykładu w Krośnie przyszło nas zobaczyć ponad 250 osób, z kolei w Warszawie z racji 4-godzinnego opóźnienia (z przyczyn niezależnych od zespołu i CM) weszliśmy na deski chwile przed drugą w nocy i... pomimo piekielnie później pory, spalenia nagłośnienia i końca tygodnia (niedziela) czekaliście na nas! Respect!

Creative Music wraz z Virgin Snatch właśnie zakończyło booking pierwszej partii koncertów przed wakacjami - kolejnych możecie się spodziewać w okresie jesiennym i będą to duże miasta do których mieliśmy plan dotrzeć właśnie w tym terminie. Pierwszy koncert po świętach odbędzie się 17 kwietnia w Opolskim klubie K60, potem Virgin Snatch zagości w Rude Boy'u (Bielsko-Biała) by na koniec weekendu i kwietniowych koncertów, pojawić się w rodzinnym mieście nowego basisty - Novego (ex Vader, ex Behemoth) w tarnowskim klubie "Przepraszam", na który serdecznie zapraszamy. Poniżej lista kolejnych koncertów Virgin Snatch w ramach "Act Of Grace Tour 2009":

17.04.09 OPOLE - K60
18.04.09 BIELSKO BIAŁA - Rude Boy 
19.04.09 TARNÓW - Klub Przepraszam
15.05.09 MIELEC -Tba
16.05.09 STALOWA WOLA -Jazz Rock
22.05.09 CIESZYN - Tba
29.05.09 CZĘSTOCHOWA - Tramwaj
30.05.09 TORUŃ - Bunkier
31.06.09 KIELCE -Mundo Cafe
12.06.09 SANOK - tba
13.06.09 PRZEMYŚL - tba 
18.06.09 CIECHANÓW - S'thrash'ydło