Riverside w kwietniu w Poznaniu

Newsy
Riverside w kwietniu w Poznaniu

Ruszyła ostatnia odsłona trasy Riverside New Generation Tour, promującej ostatni album formacji.

Pierwsze dwa tygodnie kwietnia Riverside spędzi podróżując po Europie, a trasa zakończy się czterema koncertami w Polsce.

Mariusz Duda: "Riverside wraca na trasę, jesteśmy bardzo podekscytowani, bo występy teraz będą trochę inne, nazwijmy to - bardziej "klimatyczne". Zmieniliśmy setlistę, na pewno pojawią się kompozycje, których nie graliśmy w ubiegłym roku. Niektóre utwory zaprezentujemy też w zmienionych aranżacjach. Po kwietniowej trasie czeka nas dłuższa przerwa - zaszywamy się w studiu i pracujemy nad szóstą płytą. Zanim to jednak nastąpi, chcemy jeszcze raz spotkać się z najlepszą publicznością na świecie :) W Polsce widzimy się teraz na czterech koncertach - w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie i Warszawie. Zapraszamy bardzo serdecznie."

W poznańskim klubie Eskulap zespół zagra 24 kwietnia. W roli supportu wystąpią Retrospective i Xposure.

24.04.2014
Klub Eskulap, ul. Przybyszewskiego 39, Poznań

Bilety:
50 zł (przedsprzedaż)/
60 zł (w dniu koncertu)

Bilety dostępne za pośrednictwem pwevents.pl, Ticketpro, Ebilet, Bilety24.pl, Eventim, CIM, RockLongLuck, Carton Shop oraz Media Markty i Empiki na terenie całego kraju.

Silnie i konsekwentnie budowana marka zespołu, intensywne trasy koncertowe, jak i sprzedaż płyt stawiają Riverside w szeregu niewielu polskich zespołów, które regularnie goszczą za granicą. Piąty krążek warszawskiego zespołu zebrał bardzo wysokie noty w polskich i zagranicznych mediach i był największym, jak dotąd, sukcesem komercyjnym. "Shrine of New Generation Slaves" znalazło się na listach bestsellerów w Niemczech, Finlandii, Belgii, Holandii i Szwajcarii, a w naszym kraju dotarło do 2 miejsca listy OLiS.

Kwietniowe koncerty w Polsce:

23.04.2014 Gdańsk / Klub B90
24.04.2014 Poznań / Klub Eskulap
25.04.2014 Kraków / Klub Studio
26.04.2014 Warszawa / Progresja Music Zone