Architects w Polsce już jutro

Newsy
Architects w Polsce już jutro

Agencje Go Ahead i KnockOut Productions przypominają, że 28 marca w warszawskiej Proximie i dzień później w krakowskiej Fabryce wystąpi brytyjska formacja Architects.

W roli supportu zaprezentują się More Than Life, Northlane oraz Stray From The Path.

Dokładny rozkład jazdy:
19:00 otwarcie drzwi
19:20 More Than Life
20:05 Northlane
20:50 Stray From The Path
21:45 Architects

Architects (Anglia)
Architects to przedstawiciele angielskiej sceny metalcore’owej. Debiutowali w 2005 roku, a na koncie (oprócz demo i EP) mają już pięć długogrających albumów, w tym "The Here and Now" i "Daybreaker", które promowali na koncertach w Polsce. W kwietniu 2013, dzięki wsparciu fanów, zespół wydał film dokumentalny - "One Hundred Days: The Story Of Architects Almost World Tour", który opowiada o ich życiu w trasie. Nie mniej intensywnym okresem było lato 2013 - Architects koncertowali na największych festiwalach oraz jako jedna z gwiazd Vans Warped Tour.

Stray From The Path (USA)
Stray From The Path to grupa z Nowego Jorku, która powstała w 2001 roku i zadebiutowała rok później albumem "People Over Profit". W trakcie swojej kariery SFTP dzielili scenę m.in. z Every Time I Die, The Ghost Inside, Stick To Your Guns, Bleeding Through czy Counterparts. W ubiegłym roku wydali swój ostatni album - "Anonymous".

Northlane (Australia)
Northlane to australijska kapela metalcore’owa, której początki datować można na rok 2009. Na koncie Australijczycy mają już jednak dwa albumy długogrające i jedną EP. Ostatni krążek, "Singularity" ukazał się w 2013 roku i odniósł spory sukces w ojczyźnie muzyków, zebrał również przychylne recenzje poza jej granicami.

More Than Life (Anglia)
Muzycy More Than Life pochodzą z Wielkiej Brytanii, a zespół założyli w 2007 roku. Dotychczas na rynku ukazały się dwa albumy formacji - "Brave Enough To Fail" (2008) i "Love Let Me Go" (2010). Na 2014 rok planowana jest premiera najnowszego krążka MTL

28 marca 2014
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99

29 marca 2014
Kraków / Fabryka, ul. Zabłocie 23


Ceny biletów:

69 zł (przedsprzedaż),
80 zł (w dniu koncertu)

Bilety dostępne:
Kraków:
Sklep Metal Shop, Długa 17a
Stoisko firmy TAKT w GALERII KAZIMIERZ, Podgórska 34

Katowice:
Sklep Muzyczny All, ul. Adama Mickiewicza 14

Oraz:
TicketPro, E-Bilet, Biletin, Eventim

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu