Konkurs: wygraj bilet na koncert Red Fang

Newsy
Konkurs: wygraj bilet na koncert Red Fang

Już 31 marca 2014 w warszawskim klubie Basen wystąpi amerykańska formacja Red Fang. Do wygrania bilety na koncert.

Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy album grupy "Whales and Leeches", który ukazał się nakładem Relapse Records 15 października 2013 r.

Red Fang obraca się w stylistyce szeroko pojętego stoner rocka, a ich muzykę charakteryzują olbrzymie ilości spontaniczności i luzu. Dwie poprzednie płyty zaskakiwały chwytliwością i szczerą rockową energią. Nie bez powodu bardzo szybko zainteresowała się nimi wytwórnia Relapse Records. Red Fang znany jest ze swoich zabawnych i pełnych absurdu teledysków w reżyserii Whiteya McConnaughy’ego oraz - przede wszystkim - doskonałych i bardzo żywiołowych koncertów. 

Na koncercie towarzyszyć będą im dwa inne amerykańskie zespoły. Pierwszy z nich - The Shrine będzie promować swój ostatni album "Primitive Blast" z 2012 roku, który łączy ze sobą hard rockową energię z thrashmetalową prezencją sceniczną. Występy u boku Graveyard, Kyuss Lives! czy Pentagram pozwoliły zdobyć zainteresowanie szerszej publiczności, a ich debiut z 2010 roku wyprodukował Chuck Dukowski z legendarnego Black Flag.

Kolejny formacja - Lord Dying przyjedzie także z nową płytą, "Summon the Faithless", wydaną w ubiegłym roku i zaprezentuje smolisty i ciężki sludge metal w duchu Rwake czy Conan.

Red Fang / The Shrine / Lord Dying
31.03.2014
Basen / Warszawa


Bilety:
55 zł do 30.03
65 zł w dniu koncertu

Miejsca sprzedaży: ticketpro.pl, eventim.pl, ebilet.pl, biletomat.pl, redfang.evenea.pl, ticketportal.pl

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Konkurs:

Mamy do wygrania dwa pojedyncze bilety na koncert.

Pytanie: Zdaniem Aarona Beama, basisty i wokalisty Red Fang, do grania metalu konieczny jest jeden atrybut. Jaki? Podpowiedzi szukajcie na naszej stronie.

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Red Fang. Odpowiedzi można przesyłać do piątku (28.03) do 10:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Oczywiście chodziło o BRODĘ. Bilety otrzymują: Artur Chochorowski i Kamil Kowalski. Gratulujemy.