The Temperance Movement w Poznaniu - wygraj bilet!

Newsy
The Temperance Movement w Poznaniu - wygraj bilet!

Już za tydzień 29 marca w Poznaniu wystąpi rockowa formacja z Glasgow - The Temperance Movement. Wygraj bilet na koncert!

Ten założony w 2011 roku kwintet zadebiutował EP ‘Pride’, a we wrześniu ubiegłego roku, nakładem Earache Records, ukazała się płyta "The Temperance Movement". W składzie zespołu odnajdziemy muzyków The Waterboys, Ben’s Brother czy Jamiroquai.

Luke Potashnick, gitarzysta i jeden z założycieli zespołu mówi o debiutanckiej płycie: "‘The Temperance Movement’ to opowieść o przyjaźni, dobrych wspomnieniach i odkupieniu, zagubieniu i odnajdywaniu nowej drogi". Utwory Brytyjczyków to szczera muzyka, oparta na klasycznych wzorcach. Dźwięki płynące prosto z serca, bez zbytecznych komercyjnych zabiegów.

29 marca 2014r.
Pod Minogą, Poznań

start: 20:00

bilety:
39 zł (przedsprzedaż)
45 zł (w dniu koncertu)

do nabycia: Ticketpro, Eventim, eBilet oraz sieci sklepów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Organizator: Go Ahead i PW Events.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Konkurs:

Mamy do wygrania trzy pojedyncze bilety na koncert.

Pytanie: Jeden z muzyków The Temperance Movement ma w swoim CV koncerty w szeregach Deep Purple. O kogo chodzi?

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: TM. Odpowiedzi można przesyłać do poniedziałku (24.03) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Rozwiązane konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Chodziło o basistę Nicka Fyffe. Bilety otrzymują: Grzegorz Ciszewski, Jakub Ziółkowski i Agata Gostkowska. Gratulujemy.