Direwolves po raz pierwszy w Polsce

Newsy
Direwolves po raz pierwszy w Polsce

Direwolves, francuska nadzieja sceny hardcore 5 kwietnia wystąpi w warszawskiej klubokawiarni Chmury.

Jako supporty zagrają rodzime kapele Dead Dingo oraz There Is No Tomorrow.

Direwolves (FR)
Mocny francuski neo-crustowy hardcore. Zespół gra od 2011 roku i do tej pory wydał wyprodukowaną przez Amaury’ego Sauvé’a EP-kę "Me, from myself, to banish". Niedawno zakończył prace nad nowym albumem "Aegri Somnia", który ukaże się 31 marca. Za proces produkcji odpowiadali Sauvé i Guillaume Doussaud (Aussitot Mort, Amanda Woodward).
Po dość aktywnym koncertowaniu w swoim kraju (m.in. z Bane i Cult of Luna), Direwolves wyruszył na trasę po Wielkiej Brytanii (ze Svalbard), niedawno powrócił z europejskiej trasy z Calvaiire, a w kwietniu odwiedzi Polskę.

Dead Dingo
Młodzi wiekiem, ale niemłodzi stażem wrocławiacy eksplorują mroczne pogranicza muzyki hardcore. Mają na koncie dwie EPki "All Ships Left The Harbour" (2011) i "Crows and Bones" (2013).

There Is No Tomorrow
Świat na zewnątrz i świat w Nas. Wieczny konflikt. Walka w obronie wrażliwości i godności człowieka, wobec plastikowych pseudo-wartości. Karabiny kalkulacji zysków i strat, przeciwko marzeniu o prawdziwej wolności i harmonii ze Stwórcą. Beton pożerający nie tylko lasy, ale też serce człowieka. Cywilizacja będąca niewidzialnym, utaplanym we krwi Koloseum. Ludzkość utopiona we własnych kłamstwach. Bunt wypalający do dna, niepozostawiający nic poza cichym oczekiwaniem na głos z Nieba. Krzyk zrodzony bólem, sam rodzi nadzieję. Nasza muzyka jest syntezą tego wszystkiego. Chodź i przekonaj się sam.

W 2013 roku ukazała się 6-utworowa EPka zespołu "The Cult Of Celebrity".

5.04.2013 (sobota)
Chmury / Warszawa, ul. 11 listopada 22


Bilety w cenie 15 zł można rezerwować wysyłając mail na adres direwolves@o2.pl (do 4 kwietnia 23:59).
W dniu koncertu wejście kosztować będzie 20 zł.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.