Steve Vai - jedyne warsztaty i zajęcia Masterclass w Polsce!

Newsy
Steve Vai - jedyne warsztaty i zajęcia Masterclass w Polsce!

Czy kiedykolwiek spędziłeś wieczór z jedną z największych gitarowych legend na tej planecie? Wieczór pełen rozmów o gitarze, urzekającej gry i ciekawych opowieści ze świata muzyki? Nie? Zatem teraz nadarza się niezwykła okazja!

Po raz pierwszy po zakończeniu trasy "The Story of Light", wirtuoz gitary Steve Vai wraca do Europy.

4 kwietnia 2014 r. w Warszawie
poprowadzi dwugodzinne warsztaty, w trakcie których opowie o swoim życiu, karierze oraz swojej muzyce.


Album solowy Vai‘a "Passion and Warfare“ pozostaje do dziś niekwestionowanym kamieniem milowym w muzyce. Jego aktualny album, czterokrotny zdobywca Grammy, noszący tytuł "The Story of Light“ to druga część planowanej od dawna trylogii i jednocześnie pierwszy pełnometrażowy album od 2005 roku. Mistrz po jego wydaniu ma zatem nie tylko do pokazania wiele nowych trików na gitarze, ale też na pewno sporo do opowiedzenia.

Kto chciałby poznać bliżej ikonę muzyki, powinien jak najszybciej kupić bilet na ekskluzywne zajęcia Masterclass. Każdy z 20 uczestników tych lekcji, dostanie informacje z pierwszej ręki o różnych technikach i sztuczkach Vai’a.

Spotkanie, wspierane przez Sklep Muzyczny Pasja, odbędzie się w Tawernie Korsarz przy ul. Gostyńskiej 45 w Warszawie i podzielone będzie na dwie części: ekskluzywne zajęcia Masterclass oraz Warsztaty.

Aby maksymalnie wykorzystać ten czas przynieście na zajęcia własne gitary elektryczne. Każdy uczestnik, po zakończeniu kursu otrzyma indywidualny certyfikat ukończenia zajęć Masterclass.

Program

Ekskluzywne zajęcia Masterclass - wstęp ograniczony dla 20 osób

Wejście od godziny: 16:30 | Rozpoczęcie: 17:00 | Zakończenie 18:00

Cena biletu: 400 PLN, (Bilety do kupienia wyłącznie w Sklepie Muzycznym Pasja)

Warsztaty

Wejście od godziny: 18:30 | Rozpoczęcie: 19:00 | Zakończenie 21:00

Cena biletu: 104 PLN, w kasie na miejscu: 116 PLN (Bilety do kupienia w Sklepie Muzycznym Pasja)

www.ibanezguitars.pl
www.meinldistribution.pl