The (International) Noise Conspiracy i Rockaway w Jarocinie

Newsy
The (International) Noise Conspiracy i Rockaway w Jarocinie

The (International) Noise Conspiracy, Kumka Olik, Reverox oraz Rockaway to kolejni artyści jacy wystąpią w tym roku na Festiwalu w Jarocinie (17-19 lipca)!


The (International) Noise Conspiracy to jeden z najważniejszych obecnie rock'n'rollowych zespołów na świecie! Grupa została założona w 1998 roku przez wokalistę Dennis Lyxzéna - lidera Refused, legendarnej formacji sceny hardcore. Drugim z założycieli był Lars Strömberg z punkowej kapeli Separation. The (International) Noise Conspiracy szybko zdobyli markę jednej z najbardziej energetycznych grup na szwedzkiej rockowej scenie - bardziej melodyjni i popowi niż Refused nie zapomnieli jednak o swoich punkowych i hardcore'owych korzeniach, czego najlepszym dowodem są zaangażowane teksty piosenek. The (International) Noise Conspiracy słyną z niezwykle żywiołowych, pełnych energii koncertów - ich muzyka powinna więc doskonale sprawdzić się na Festiwalu w Jarocinie!

Na Festiwalu pojawi się także młoda nadzieja polskiej sceny gitarowej - grupa Kumka Olik, która będzie promowała swoją debiutancką płytę zatytułowaną "Jedynka". Album wyprodukowany przez Tomka Bonarowskiego był długo wyczekiwany przez fanów, którzy docenili koncerty Kumki Olik na Festiwalu opolskim czy na Rafinerii. Zespół zauważył także Piotr Kaczkowski, który umieścił piosenkę "Koduję" na albumie "Minimax Jarocin PL".

W Jarocinie wystąpią także laureaci festiwalowych nagród z ubiegłego roku: ulubieńcy publiczności z Rockaway oraz zdobywcy nagrody jury formacja Reverox.

Przypomnijmy, iż swój udział w tegorocznym Festiwalu w Jarocinie potwierdzili dotąd: Bad Brains, I AM X, New Model Army, Ignite, Kazik Na Żywo, Myslovitz, Acid Drinkers, Happysad, Czesław Śpiewa oraz The Black Tapes. 

Ceny przedstawiają się następująco:

do 30 czerwca:
bilety jednodniowe w cenie 59 zł
karnety trzydniowe w cenie 89 zł

po 30 czerwca:
bilety jednodniowe w cenie 69 zł
karnety trzydniowe w cenie 99 zł