Desert Carnival już za kilka dni

Newsy
Desert Carnival już za kilka dni

Już w najbliższą sobotę 1 marca, odbędzie się szósta już edycja popularnego na Dolnym Śląsku festiwalu Desert Carnival. Na scenie klubu Alive zagrają Sunnata, Naked Brown, Sautrus, Palm Desert oraz Samavayo.

Szósta edycja Desert Carnival rozpocznie się 1 marca o godzinie 19.05. Na wrocławskiej scenie zagra łącznie pięć kapel. Do wcześniej zapowiadanych Samavayo, Sunnaty, Naked Brown i Sautrusa w ostatniej chwili dołączyli muzycy z wrocławskiej grupy Palm Desert.

Samavayo pochodzi z Berlina i we Wrocławiu wystąpi już po raz trzeci. Muzyka tego trio to energetyczne połączenie rocka, metalu i punka. Konkretna, energetyczna dawka dźwięków. Nasze rodzime podwórko reprezentować będą cztery ekipy. Sunnata to zespół powstały na gruzach stołecznego Satellite Beaver. Można spodziewać się więc ciężaru oraz długich rozbudowanych riffów. Wspierać ich będą kolejne dwa zespoły z północy Polski - Naked Brown oraz Sautrus. Pierwszy ze wspomnianych przyjedzie do Wrocławia promować swój debiutancki album "Not So Bad".  Sauturus ma na koncie tylko jedną Epkę, ale już teraz może pochwalić się wieloma koncertami i umiejętnością tworzenia odpowiedniego klimatu. Palm Desert wrocławskiej publiczności przedstawiać nie trzeba. Klimat jaki robią na koncertach jest niepowtarzalny i tak będzie zapewne tym razem.

Desert Carnival 6 będzie także okazją do spożycia Yerba Mate serwowanej przez wrocławski sklep Yerbomania, kupienia muzycznych gadżetów DC, w tym festiwalowych kufli i otwieraczy oraz spróbowania domowej roboty piwa. Atrakcje i niespodzianki dla gości zaserwują także sklep muzyczny Guitar Max oraz hostel Silesius, z którym organizatorzy DC rozpoczynają współpracę (między innymi 10% zniżki na całą ofertę pokoi z biletem DC).

1 marca 2014
Klub Alive / Wrocław, ul. Kolejowa 12.

Start: 19:05.

Ceny biletów: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)  

Bilety do nabycia w klubie oraz na stronie www.desertcarnival.pl. Więcej informacji także na www.facebook.com/desertcarnival

Wydarzenie na FB.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.