Wygraj ostatnią płytę Marka Jackowskiego

Newsy
Wygraj ostatnią płytę Marka Jackowskiego

Album "Marek Jackowski", ostatnia płyta zmarłego nagle w maju 2013 roku Marka Jackowskiego jest nagrodą w naszym konkursie.

Marek Jackowski bez wątpienia był jednym z najwybitniejszych rockowych twórców w historii polskiej muzyki. Ten urodzony 11 grudnia 1946 roku w Starym Olsztynie artysta, założyciel i lider legendarnego zespołu Maanam, skomponował ponad sto piosenek, z których więcej niż połowa stała się powszechnie znanymi przebojami.

Trzy dni przed śmiercią Marek ukończył nagrania swojej nowej i - dziś już to wiadomo - ostatniej solowej płyty. Do współpracy zaprosił swoich przyjaciół, którzy w duetach z nim lub sami zaśpiewali dziesięć piosenek, starannie wybranych z przepastnych zasobów kompozytorskich Marka.

Na płycie "Marek Jackowski", oprócz głównego bohatera i autora wszystkich utworów, zaśpiewali Anna Maria Jopek, Anna Wyszkoni, Ewa Prus, Maciej Maleńczuk, Piotr Cugowski i Muniek Staszczyk

Tracklista:
1. Deszcz
2. Ulica miłości
3. Odnajdziemy się
4. Miasto wzywa
5. Przychodzisz odchodzisz
6. Nie zawsze jest tak jak chcesz
7. Nie ma Cię
8. Matka od samotnych drinków
9. Tyle muszę
10. Kraj
11. Chciałbym dobrym być człowiekiem

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Konkurs:

Mamy do wygrania osiem egzemplarzy albumu. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Jackowski. Odpowiedzi można przesyłać do wtorku (25.02) do 24:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Z gitarą jakiej firmy najbardziej kojarzony był Marek Jackowski?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Oczywiście chodziło gitarę firmy Schecter. Płyty otrzymują: Katarzyna Demczyk, Patryk Post, Jarosław Szczerek, Dawid Talar,  Krystian Pyra, Piotr Jędrzejczak, Marcin Ziemba, Grzegorz Woźniak. Gratulujemy!