Tylko w Gitarzyście: nowe video Menace

Newsy
Tylko w Gitarzyście: nowe video Menace

Tylko na stronie Gitarzysty można zobaczyć nowe video Menace, solowego projektu Mitcha Harrisa, gitarzysty Napalm Death, zapowiadające debiutancki album.

Debiutancki album Menace będzie nosić tytuł "Impact Velocity", a jego premiera zapowiedziana jest na 14 marca nakładem Season of Mist.

W rejestracji materiału, wyprodukowanego przez Russa Russella, oprócz Mitcha Harrisa, wzięli udział Derek Roddy (perkusja), Fred Leclercq (bas), Nicola Manzan (skrzypce, wiolonczela, altówka) oraz Shane Embury (bas).

Teledysk do "To the Marrow" to kolejny etap współpracy gitarzysty Napalm Death z Ksenią Simonovą, zwyciężczynią ukraińskiej edycji programu "Mam Talent". Po video do kompozycji "Painted Rust", powstał kolejny wspólny teledysk, oparty na muzyce Menace i piaskowej animacji Simonovej. W ten sposób artyści ponownie wspierają ukraińską organizację charytatywną walczącą w chorobami nowotworowymi dzieci.

"Próbujemy w ten sposób zebrać fundusze dla Mariny Loskutovej, dziecięcej mistrzyni sportu, która walczy z rakiem." - mówi Mitch Harris. "Marina uzyskała możliwość leczenia w Anglii i do tej pory na ten cel zebraliśmy 68 tysięcy Euro, co daje połowę potrzebnej kwoty, która wynosi 121 tysięcy Euro. Marina rozpoczęła właśnie kolejny etap leczenia, na który wciąż potrzebna jest duża suma."

"Liczymy na to, że nasz przekaz zainspiruje niektórych do pomocy w każdy możliwy sposób. W ten unikalny projekt włożyliśmy mnóstwo przygotowań, pasji i pozytywnej energii. Teraz masz możliwość pomóc odbudować przyszłość niewielkiej grupie ludzi."

PAYPAL ADDRESS:
deti-dobro@yandex.ru
Bank Transfer details
volunteer Tatyana Potarina.
Irina Gutenberg
IBAN: DE12540502200105596050
BIC: MALADE51KLK
Marina Loskutova

Album dostępny będzie między innymi na stronie wytwórni Season of Mist.