Eliminacje do Przystanku Woodstock: jeszcze tylko dwa tygodnie

Newsy
Eliminacje do Przystanku Woodstock: jeszcze tylko dwa tygodnie

I Etap Eliminacji do Przystanku Woodstock, polegający na przesyłaniu płyt na adres redakcji Fabryki Zespołów wkracza w decydującą fazę.

Zainteresowane zespoły zgłoszenia mogą przesyłać jeszcze przez  dwa tygodnie (do 28 lutego). Marzec upłynie pod znakiem wielogodzinnych sesji przy odtwarzaczach, a wraz z nadejściem wiosny startują koncerty półfinałowe.

Zgłoszenia na Eliminacje przesyłać można już od listopada. Do redakcji Fabryki Zespołów dotarło już około 400 płyt. Paczki przesyłać można do 28 lutego - następnie klucz do pocztowej skrzynki Fabryki Zespołów ląduje na dnie Warty.

W kwietniu startują koncerty półfinałowe, które uwieńczy czerwcowy Wielki Finał. W tym roku Fabryka Zespołów wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom coraz liczniejszej reprezentacji zagranicznych wykonawców, którzy o udział w Najpiękniejszym Festiwalu Świata powalczą w stolicy Niemiec. 7 czerwca w tamtejszym Fritz Clubie do rywalizacji przystąpi pięć zagranicznych zespołów, wyłonionych wcześniej przez Jury w składzie: Gosia Kaczmarek (prezes Fabryki Zespołów), Jurek Owsiak (prezes Fundacji WOŚP), Andrzej Puczyński (prezes SPAV, Izabelin Studio), Krzysztof Dobies (Radio Woodstock) oraz Tomasz Kasprzyk (dyrektor muzyczny Antyradia).

Zanim jednak Jury przystąpi do przesłuchiwania płyt, do 28 lutego wciąż można dostarczać je na adres:

Fabryka Zespołów
ul. Stary Rynek 83, 61-768 Poznań
z dopiskiem: Przystanek Woodstock - Eliminacje 2014

Do przesyłki dołączyć należy także nazwę miejscowości, z której pochodzi grupa, jej adres e-mail, adres strony internetowej oraz kontaktowy numer telefonu. Po wysłaniu płyty na wskazany adres, należy również wysłać maila potwierdzającego na adres redakcja@fabrykazespolow.pl (w tytule nazwa zespołu), w którym zawarte zostaną: link do profilu grupy w Bazie Zespołów Fabryki Zespołów oraz numer kontaktowy.

Zespoły premiowane udziałem w II Etapie Eliminacji (koncerty półfinałowe) ogłoszone zostaną na portalach: www.fabrykazespolow.pl, www.fabrykazespolow.pl/woodstock oraz www.owsiaknet.pl.