Klub Fabryka zaprasza do tańca

Newsy
Klub Fabryka zaprasza do tańca

Serce krakowskiego Zabłocia po raz kolejny zaczyna bić muzycznym rytmem.

Przez ostatni rok Fabryka była na ustach całej Polski, za sprawą kontrowersyjnej wystawy "The Human Body". Ale ekspozycja już się zakończyła. Co dalej? W lutym 2014 roku klub Fabryka wraca do podstawowej, muzyczno-kulturalnej działalności. Planowane jest w nim intensywne, różnorodne i wyjątkowo ciekawe życie…

Fabryka znajduję się na ulicy Zabłocie 23. W samym sercu co raz bardziej kojarzonej z kulturą i sztuką dzielnicy Zabłocie. Dojazd z Rynku Głównego czy dworca kolejowego jest łatwy i szybki. W klubie znajdują się dwa bary, palarnia, duża, specjalnie przygotowana pod klub koncertowy sala z najlepszym z możliwych dźwiękiem i światłem. W Fabryce będzie można napić się dobrego piwa, napojów niealkoholowych, drinków czy przegryźć np. smakołyki serwowane z zaprzyjaźnionych z klubem foodtrucków.

Klub będzie prowadzony przez dwie agencje koncertowe, specjalizujące się w znajdujących się na przeciwległych biegunach stylach muzycznych. Pierwsza z nich, Broken Music, to promotorzy, którzy działają w Fabryce od paru lat i znają doskonale potencjał, jakim klub dysponuje. Agencja specjalizuje się w imprezach promujących cały wachlarz muzyki elektronicznej i ma w CV koncerty takich artystów jak: Venetian Snares, Foreign Beggars, King Cannibal, Black Sun Empire, Beardyman, czy Grubson.
http://www.brokenmusic.pl/

Z kolei agencja Knock Out Productions kojarzona jest w Polsce głównie z promowaniem szeroko pojętej mocnej muzyki. Ale nie tylko metalowych artystów zaprasza do nas na koncerty. Agencja ściągnęła do Polski światowej sławy artystów prezentujących to co najlepsze w metalu, czyli np. Megadeth, Lamb Of God, Morbid Angel, Down czy Sabaton. Z drugiej strony, miała przyjemność współpracować z tak różnymi i doskonałymi wykonawcami z innych muzycznych światów jak Chris Botti, Morrissey, Crystal Fighters, Archive czy Gackt.
http://knockoutprod.net/site/

W klubie będą odbywały się koncerty, w których głównym wyznacznikiem nie będzie to, jaki gatunek muzyki wykonuje dany artysta, lecz jaki prezentuje poziom. Z Fabryki mają wydobywać się dźwięki hiphopowe, elektroniczne, rockowe, wreszcie deathmetalowe czy hardcorowe. Klub ma być miejscem dla ludzi pragnących poczuć prawdziwe muzyczne emocje i słuchających wysokiej jakości muzyki, a nie masowej papki.

Już 14 lutego, czyli w pełne radości Święto Zakochanych, Fabryka proponuje bliskie spotkanie z Dope D.O.D - przedstawicielami mrocznego, przejmującego rapu, na jeszcze bardziej mrocznych, dubstepowych podkładach. Kto ich nie widział na żywo nie wie, że to jeden z najlepszych koncertowych bandów tego gatunku. Koncert będzie jednocześnie inauguracją odświeżonej Fabryki, więc raczej nie ma co liczyć na to, że o godz. 24 w klubie ucichnie muzyka…

Kalendarz potwierdzonych imprez w Fabryce:

14.02 - Dope DOD
21.02 - Bokka
22.02 - Teatr Treno Della Memoria
28.02 - Gooral
1.03 - Coldcut
8.03 - Sokół i Marysia Starosta
13.03 - Frontside, Virgin Snatch, Chainsaw
14.03 - Ania Dąbrowska
21.03 - Fisz Emade Tworzywo Sztuczne + Kim Nowak
29.03 - Architects,
5.04 - Tides From Nebula
12.04 - Foreign Beggars
26.04 - Virus Syndicate vs Roman Boski
30.04 - Cult of Luna
7.06 - Venetian Snares
8.10 - Behemoth
9.10 - Behemoth

http://www.fabrykaklub.eu/
https://www.facebook.com/KlubFabryka