Wygraj bilet na koncert Primal Fear!

Newsy
Wygraj bilet na koncert Primal Fear!

Przypominamy, że już 12 lutego w Warszawie i dzień później w Katowicach wystąpi powermetalowa formacja Primal Fear. Wygraj bilet na jeden z tych koncertów.

Muzycy z Primal Fear, jednego z najważniejszych zespołów drugiej fali power metalu wystąpią 12 lutego w warszawskiej Progresji, a 13 w katowickim Mega Clubie.

Primal Fear pod wodzą wyjątkowego wokalisty Ralfa Scheepersa, wydali pod koniec stycznia nowy, dziesiąty album “Delivering The Black", który będą promować między innymi na koncertach w Polsce. Pierwszym singlem promującym płytę jest “When Death Comes Knocking".

Lutowe koncert to już kolejna wizyta Primal Fear w Polsce, zespół wystąpił już w naszym kraju razem z Iron Maiden w 2005 roku w Chorzowie, a dwa lata temu we Wrocławiu i Gdańsku u boku Sabaton.

Obok Primal Fear na obydwu koncertach zobaczymy szwedzki Bullet, a koncerty otworzy niemiecki Messenger. Dodatkowo w Warszawie zaprezentuje się Exlibris, a w Katowicach Scream Maker.

12 lutego 2014
Warszawa

Klub Progresja, Fort Wola 22 (nowa siedziba!)

wejście: 18:00
start: 19:00

bilety w cenie 85 zł przedsprzedaż (100 zł w dniu koncertu) dostępne w sieciach Ticketpro i Eventim.

13 lutego 2014
Katowice

Mega Club, ul. Żelazna 15

wejście: 18:00
start: 19:00

bilety w cenie 85 zł przedsprzedaż (100 zł w dniu koncertu) dostępne w sieciach Ticketpro i Eventim.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertów.

Konkurs:

Mamy do wygrania po dwa pojedyncze bilety na koncerty w każdym mieście.

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem i miastem, w którym chcecie zobaczyć koncert wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Primal Fear. Odpowiedzi można przesyłać do piątku (07.02) do 10:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Primal Fear to niemiecki zespół, ale wchodzący w jego skład muzycy reprezentują aż trzy narodowości. Jakie?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. W zespole znajdziemy Niemców, Szweda i Kanadyjczyka. Bilety otrzymują: Maciej Wasilewski, Tomasz Sikorski, Tomasz Cedzyński i Kamila Bilińska. Gratulujemy!