Wygraj najnowszy album Dream Theater!

Newsy
Wygraj najnowszy album Dream Theater!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj najnowszy album formacji Dream Theater zatytułowany "Dream Theater".

12 krążek Dream Theater ukazał się w września nakładem Roadrunner Records. Materiał został zarejestrowany w Cove City Sound Studios. Producentem płyty jest John Petrucci, a Richard Chycki (Aerosmith, Rush) pełnił rolę inżyniera dźwięku i odpowiadał za miksy.

"Każdą naszą nową płytę postrzegam jako okazję do nowego startu. Do udoskonalenia kierunku, w którym zmierza nasza ewolucja, bądź do stworzenia czegoś całkowicie nowego." - powiedział John Petrucci - "To pierwszy album self-titled w naszej karierze i nie mógłbym wymyślić mocniejszej deklaracji dotyczącej naszej kreatywnej tożsamości. Sięgnęliśmy po wszystkie elementy, które czynią nas tak unikalnymi: epickość i intensywność, atmosfera i filmowy klimat."

Właśnie w ramach promocji tego albumu już 5 lutego 2014 r. Dream Theater wystąpi w katowickim Spodku.

Ich wcześniejsze koncerty w Polsce cieszyły się wielkim powodzeniem! Ostatnio zagrali w połowie 2011 i na początku 2012 roku tuż po poważnej roszadzie personalnej w składzie, gdy posadę perkusisty przejął Mike Mangini zastępując założyciela formacji Mike'a Portnoya. "An Evening with" w tytule występu oznacza, że możemy spodziewać się niemal 3-godzinnego koncertu bez udziału jakiegokolwiek supportu.

Ceny biletów do 31.01.2014
od 1.02.2014
płyta 150,00 160,00
loża VIP 375,00 400,00
sektory czerwone: H, J 250,00 275,00
sektory czerwone: E, F, G, K, L, M
sektory niebieskie: J, K (DO 10. RZĘDU)
185,00 200,00
sektory niebieskie: J, K (OD 11. RZĘDU)
sektory niebieskie: E, F, G, H, L, M, N, O
140,00

155,00

Bilety w sprzedaży na www.rockserwis.pl (kolekcjonerskie), a także w punktach i na stronach ticketpro.pl i eventim.pl.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Konkurs:

Mamy do wygrania sześć egzemplarzy albumu “Dream Theater". Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: DT. Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli (26.01) do 24:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Lutowy koncert będzie już kolejnym występem Dream Theater w Polsce. Którym?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Dream Theater przyjedzie w lutym do Polski już po raz 10. Płyty otrzymują: Maciej Goliszewski, Agnieszka Fajfer, Tomasz Walczak, Łukasz Olszyna, Katarzyna Czogala i Damian Kądzielawa. Gratulujemy!