Piotr Rogucki Solo już w lutym w Krakowie

Newsy
Piotr Rogucki Solo już w lutym w Krakowie

Pierwsza tegoroczna odsłona z cyklu Rogucki Solo odbędzie się już 23 lutego 2014 w Krakowie. Piotr Rogucki i The Szczypiors zapraszają w niedzielny wieczór do Kijów Centrum.

Piotr Rogucki to wokalista i frontman grupy Coma, która na rynku polskim zadebiutowała w 2004 roku albumem "Pierwsze wyjście z mroku" (Fryderyk za najlepszy album rockowy 2004). Formacja zdobyła wierną publiczność dzięki energetycznym koncertom i potwierdziła swoją pozycję na scenie rockowej platynowymi płytami "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków" (Fryderyk za najlepszy album rockowy 2006), "Hipertrofia" (Fryderyk za najlepszy album rockowy 2008).

Piotr Rogucki swoją karierę sceniczną rozpoczynał grając solo z towarzyszeniem gitary, by dopiero potem związać się z łódzką grupą i przejść na stronę rocka. Jak sam mówi: "od zawsze planowałem wydanie albumu solowego czując pokłady ekspresji całkiem odmienne od tych prezentowanych w zespole Coma i szukając dla nich właściwego ujścia". Po latach starań plany nabrały realnej postaci. Album o tytule "Loki - wizja dźwięku", który ukazał się w 2011 r. jest, jak mówi Rogucki "zapisem ścieżki dźwiękowej do filmu muzycznego, który nie powstał".

Na koncertach Piotr, z towarzyszeniem kilkuosobowego zespołu, zaprezentuje materiał z albumu, oczywiście nie zabraknie też niespodzianek.

23.02.2014
Kraków / Kijów Centrum
al. Krasińskiego 32

Otwarcie bram 18:30
Start 20:00

Bilety:
przedsprzedaż: 90 zł, 70 zł, 50 zł
w dniu koncertu: 100 zł, 80 zł, 60 zł

Bilety do nabycia:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Carton Shop, ul. Floriańska 36
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Hard Rock Pub, ul Grodzka 42
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.