Złota Płyta dla Skunk Anansie - wygraj album Live In London!

Newsy
Złota Płyta dla Skunk Anansie - wygraj album Live In London!

"An Acoustic Skunk Anansie - Live In London" - pierwsze koncertowe wydawnictwo Skunk Anansie zyskało w Polsce status Złotej Płyty. W naszym konkursie do wygrania egzemplarze tego albumu!

Występ został zarejestrowany 15 kwietnia 2013 roku w londyńskim Cadogan Hall i był to wyjątkowy wieczór. Skunk Anansie zaprezentowali publiczności swoje najlepsze i najbardziej lubiane piosenki w wersjach akustycznych. Koncert miało szczęście oglądać 900 widzów, a bilety sprzedały się w zaledwie kilka godzin. "An Acoustic Skunk Anansie" to intymny portret zespołu śmiało bawiącego się konwencją i własną historią, a także dowód na to, że kapela, pomimo dwudziestoletniego już stażu na scenie, w dalszym ciągu potrafi zaskakiwać i prowokować.

Skin, wokalistka zespołu, opowiada: "To było coś naprawdę wyjątkowego. Pokazaliśmy zupełnie nowe oblicze zespołu. Gdy pracowaliśmy nad akustycznymi wersjami naszych piosenek, piękno i wrażliwość muzyki ukazywały się w zupełnie nowym świetle. Reakcja publiczności również była zupełnie inna, ludzie zamiast skakać i szaleć, jak to zwykle bywa na naszych koncertach, słuchali w skupieniu. Myślę, że wielu z nich widziało nas wcześniej na żywo, ale z pewnością tego wieczoru czuli się, jakby oglądali nasz koncert pierwszy raz w życiu".

Album ukazał się we wrześniu dzięki firmie Mystic Production  i jest dostępny jako DVD/CD oraz Blu-Ray.

Tracklista:

1. Brazen (Weep)
2. Because Of You  
3. Infidelity (Only You)
4. I Hope You Get To Meet Your Hero
5. Charity
6. 100 Ways To Be A Good Girl
7. I Believed In You
8. Secretly
9. You Saved Me
10. I Will Break You
11. God Loves Only You
12. You Do Something To Me
13. Weak
14. My Ugly Boy
15. Squander
16. Hedonism (Just Because You Feel Good)
17. Twisted (Everyday Hurts)
18. Charlie Big Potato

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Konkurs:

Mamy do wygrania sześć egzemplarzy tego wydawnictwa w formacie CD/DVD. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Skunk. Odpowiedzi można przesyłać do piątku (29.11) do 12:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

W setliście koncertu Skunk Anansie znalazł się jeden cover. Jaki jest jego tytuł i kto napisał tę kompozycję?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Chodziło o utwór "You Do Something To Me" Paula Wellera. Płyty otrzymują: Paweł Budzanowski, Kamil Madej, Tomek Grabowski, Magda Machniewicz, Marta Wawryszuk, Justyna Kobuz. Gratulujemy!