Wygraj bilet na koncert Planet Of The Abts i Lez Zeppelin

Newsy
Wygraj bilet na koncert Planet Of The Abts i Lez Zeppelin

Przypominamy, że już w niedzielę 17 pierwszy z trzech polskich koncertów Planet Of The Abts i Lez Zeppelin. Wygraj bilet na koncert!

Planet Of The Abts [USA] & Lez Zeppelin [USA]
otwarcie bram: 18.00,
start: 19.00

wstęp: 100 PLN przedsprzedaż i w dniu koncertu

17 listopada 2013
Progresja, Warszawa

18 listopada 2013
Eter, Wrocław

20 listopada 2013
Scena Klub, Sopot


Zespołów o mocnym, psychodelicznym zabarwieniu pojawia się na świecie coraz więcej. Niektórzy jeszcze szukają. Inni świadomie rezygnują z komputerowych efektów i grają żywą muzykę. Planet Of The Abts z całą pewnością należy do tych najmocniejszych. Dave Matthews, kiedy ich usłyszał, powiedział: strach po nich zagrać. Są wielcy, a nagrali przecież dopiero jedną płytę. Świat o nich jeszcze usłyszy. POA po raz kolejny przylatują do ukochanej (jak zgodnie twierdzą) Polski. Kończą prace nad drugim albumem. Część z tych nowych kompozycji usłyszymy na listopadowych koncertach.

Wielu widząc nazwę Lez Zeppelin pomyślało zapewne z drwiącym uśmiechem: ależ ktoś palnął gafę. Inni lekceważąco wzruszali ramionami: cóż tam, kolejny tribute band jakich tysiące. I jedni, i drudzy bardzo się mylili. Sam Jimmy Page w 2008 roku powiedział dziennikarzom, że nigdy wcześniej czegoś podobnego nie słyszał. Sekundę później poprawił się i dodał: "No, oczywiście nie wziąłem pod uwagę Led Zeppelin. Tak właśnie brzmiał Led Zeppelin". I tu zaczyna się cała historia....

Konkurs:

Mamy do wygrania sześć podwójnych wejściówek na koncerty w wybranym mieście. Wyślijcie maila na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Planet Lez. W treści maila podajcie: imię i nazwisko, miasto, które wybieracie oraz odpowiedź na pytanie - w którym roku powstała formacja Lez Zeppelin.

Maile można przesyłać dzisiaj do godz. 15:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Chodziło oczywiście o 2004 rok. Wejściówki otrzymują: Marta Irzyk, Adrian Milczarczyk, Lidia Rytel, Arek Okoń, Marcin Słoniewski, Sylwester Maciejowiczak. Gratulujemy!