Another Pink Floyd w grudniu w Krakowie

Newsy
Another Pink Floyd w grudniu w Krakowie

Zespół Another Pink Floyd, zgodnie z zapowiedzią podczas poprzedniego krakowskiego koncertu, już 13 grudnia ponownie wystąpi w Rotundzie.

Ostatni koncert zgromadził komplet publiczności, która bardzo przychylnie i ciepło przyjęła zespół, a ten ponownie zaprasza Krakowian na wieczór z muzyką i klimatem Pink Floyd.

13 Grudnia 2013
Kraków, Rotunda (ul.Oleandry 1) - górna sala

wejście 19.00,
początek 20:00

Bilety:
30 zł (przedsprzedaż)
40 zł (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia: Kasa Klubu Rotunda, System TicketPro, Empik, Mediamarkt w całej Polsce

Branie na warsztat muzyki Pink Floyd obarczone jest dużym ryzykiem. Fani Floydów to wymagająca publika i sprostanie oczekiwaniom takich słuchaczy jest wyzwaniem. By odtworzyć przynajmniej częściowo klimat koncertu PF potrzeba posiadać odpowiedni warsztat, przygotowanie muzyczne i przede wszystkim czuć tę muzykę duszą i sercem. Takie warunki zostały spełnione wiosną 2009 roku w Skawinie pod Krakowem, łącząc muzyków a zarazem pasjonatów Pink Floyd. Tak powstała grupa Another - jako pierwszy i przez długi czas jedyny w Polsce tribute Pink Floyd. Zespół skupia się na graniu głównie w klubach, stąd ze względów technicznych trudno włączyć w występ pewne elementy, znane z koncertów pierwowzoru - nie oczekujmy zatem wielkich ekranów, trójwymiarowych wizualizacji, walących się na scenę gigantycznych ścian. Ograniczona przestrzeń klubu nadaje natomiast koncertom wyjątkowy kameralny klimat i atmosferę współuczestniczenia w wydarzeniu.

Małopolski tribute band znakomicie radzi sobie z repertuarem Pink Floyd. Starannie przygotowane aranżacje muzyczne i wokalne, dbałość o niuanse brzmieniowe bardzo wierne partie gitarowe, zdobywają coraz szersze uznanie wśród fanów z Polski, którzy bardzo licznie odwiedzają i przychylnie oceniają koncerty Another. Na występ Another Pink Floyd składają się najlepsze floydowskie utwory. Można zatem usłyszeć obszerne fragmenty płyt "Dark Side Of The Moon", "The Wall" czy "Wish You Were Here". Koncert to zarówno starsze rozbudowane kompozycje, jak i nagrania z ostatniej studyjnej płyty "Division Bell".

anotherpinkfloyd.pl/

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.