Wygraj płyty Funky Flow, Cuba de Zoo i Złej Obsesji

Newsy
Wygraj płyty Funky Flow, Cuba de Zoo i Złej Obsesji

Najnowsze albumy Funky Flow ("3"), Cuba de Zoo ("Trucizna") i Złej Obsesji ("Lubię tak żyć") są nagrodami w naszym konkursie.

"3", czyli druga płyta Funky Flow to produkcja, która dojrzewała kilka ostatnich lat. "3" jest opartą na moogowym basie i mocnym groovie mieszanką jazzu i funku zagraną energicznie i elektrycznie oraz z dużą dozą improwizacji. Gościnnie na płycie wystąpili Wojtek Pilichowski (w utworze "9/8"), Zbigniew Jakubek i Ralph McGaw (lektor w "Intro").

Na drugiej płycie, zatytułowanej "Trucizna", zespół Cuba de Zoo opowiada historie o życiu i śmierci oraz stanach, które je ze sobą łączą. Co się dzieje przed, w trakcie i po przyjęciu różnego rodzaju trutek? Według definicji trucizna to substancja, która powoduje niekorzystne zmiany w organizmie lub jego śmierć. Następca krążka "Rozkaz" z 2011 roku jest intensywny i bardzo spójny zarówno w warstwie tekstowej jak i muzycznej i został zarejestrowany "na setkę" w trzyosobowym składzie.

"Lubię tak żyć", nowy krążek Złej Obsesji zawiera 12 autorskich utworów osadzonych w stylistyce klasycznego rock'n'rolla. Materiał został nagrany w 2012 roku w warszawskim studio Johnny’s Sound. Producentem muzycznym płyty jest Jan Benedek (m.in. T.Love, Tilt, Love Kings), a za mastering odpowiada Grzegorz Piwkowski. "Lubię tak żyć" składa się w zdecydowanej większości z szybkich, energetycznych i melodyjnych kawałków charakteryzujących się brzmieniem wypracowanym przez Złą Obsesję na przestrzeni lat.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyt.

Konkurs:

Mamy do wygrania pięć kompletów z płytami. W odpowiedzi wystarczy przesłać nam (sensowne!) zdanie składające się z jak największej ilości słów wziętych z nazw zespołów i tytułów płyt, będących nagrodami w konkursie.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Zła Cuba de Funky. Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli (20.10) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Najlepsze naszym zdaniem propozycje przesłali: Roman Czapliński, Joanna Bartosik, Rafał Wituch, Jonatan Młodziński i Wojciech Furmaniak. Gratulujemy.