Metallica: Wygraj album Through The Never!

Newsy
Metallica: Wygraj album Through The Never!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj dwupłytową ścieżkę dźwiękową do filmu Metalliki "Through The Never".

Album "Through The Never (Music From The Motion Picture)" został wydany na dwóch płytach CD nakładem należącej do muzyków Metalliki wytwórni Blackened Recordings. Zamieszczone na niej utwory pochodzą z koncertów z Edmonton i Vancouver, gdzie zespół kręcił występy na potrzeby filmu.

Tracklista:

Disc 1

01. The Ecstasy Of Gold
02. Creeping Death
03. For Whom The Bell Tolls
04. Fuel
05. Ride The Lightning
06. One
07. The Memory Remains
08. Wherever I May Roam
09. Cyanide
10. ...And Justice For All

Disc 2

01. Master Of Puppets
02. Battery
03. Nothing Else Matters
04. Enter Sandman
05. Hit The Lights
06. Orion

Przypomnijmy, że film, poza zrealizowanym z rozmachem koncertem Metalliki, opowiada o młodym członku ekipy koncertowej zespołu Tripie, którego los stawia przed koniecznością dostarczenia Metallice tajemniczej przesyłki. Żeby tego dokonać będzie musiał udać się w nieco surrealistyczną podróż przez opustoszałe ulice miasta.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Konkurs:

Mamy do wygrania osiem egzemplarzy płyty. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Metallica. Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli (13.10) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Co było w torbie, którą Trip dostarczył Metallice? Popuśćcie wodze wyobraźni ;)

Rozwiązanie konkursu:

Płyta Justina Biebera i węgiel leczniczy, dusza Cliffa Burtona, Hiszpańska Inkwizycja, brakująca linia basu z płyty "...And Justice For All", kontrakt na nową płytę Metalliki z Lou Reedem, słoiki z bigosem naszykowane przez mamę Kirka Hammetta, magiczna koszulka Cliff'a z logo Misfits, Wah-Wah, efekt gitarowy Cliffa Burtona, bilety na koncert Megadeth, zawartość walizki z filmu  Pulp Fiction, najnowszy Wiedźmin na konsolę... To tylko niektóre Wasze propozycje.

Większość z Was wiązała zawartość torby z Cliffem Burtonem, niektórzy wskazywali na zbieżność daty premiery filmu z dniem śmierci basisty, inni skupiali się na znaczeniu "Oriona" zagranego na koniec filmu. Wybór był trudny, zwłaszcza, iż dosłownie zasypaliście nas odpowiedziami. Płyty otrzymują Slawek Bretsznajder, Jędrek Chałabis, Rafał Maśliński, Katarzyna Marszał, Marcin Lubocki, Klaudia Starzyk, Artur Kalinowski i Patryk Gurgul. Gratulujemy!