Konkurs: Do wygrania książki Bruce Dickinson. Iron Maiden

Newsy
Konkurs: Do wygrania książki Bruce Dickinson. Iron Maiden

Weź udział w naszym konkursie i wygraj książkę "Bruce Dickinson. Iron Maiden" autorstwa Joe Schoomana

Bruce Dickinson znany jest przede wszystkim jako legendarny wokalista gigantów heavy metalu - grupy Iron Maiden. Wraz z kolegami wspiął się na sam szczyt i został jedną z ikon rocka na świecie. Jego historia z czasów, gdy nie był w zespole jest również niezwykła. Od początków w formacji Samson, jednym z przedstawicieli New Wave of British Heavy Metal, aż po jego karierę solową, która przyniosła mu również duży sukces.

Mało kto jednak wie, że Bruce Dickinson to prawdziwy człowiek renesansu. Poza swoją codzienną działalnością w Iron Maiden pisze powieści przygodowe, prowadzi programy w radiu, jest prezenterem telewizyjnym, uprawiał przez wiele lat szermierkę, pasjonuje się historią wojskowości, a gdy akurat nie koncertuje, to w wolnych chwilach pracuje jako pilot 230-osobowych samolotów Boening 757 w liniach Astraeus Airlines. O tym wszystkim również dowiecie się z tej niezwykłej biografii.

"Bruce Dickinson. Iron Maiden" ukazała się nakładem Wydawnictwa Anakonda.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym książki.

Konkurs:

Mamy do wygrania cztery egzemplarze książki. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Bruce. Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli (18.08) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Skąd wziął się sceniczny pseudonim Bruce Bruce, którego wokalista używał w okresie, gdy był członkiem Samson?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za Wasze odpowiedzi. Pseudonim Bruce Bruce wziął się od skeczu Monty Pythona. Książki otrzymują: Lidia Latawiec, Szymon Wilanowski, Paweł Zagórski i Marta Jaśkiewicz. Gratulujemy!