Warsztaty z Jackiem Królikiem!

Newsy
Warsztaty z Jackiem Królikiem!

W dniach 19-21 sierpnia, podczas Top Music Festivalu w Gdyni, odbędą się 3 dniowe warsztaty gitarowe z Jackiem Królikiem.

Głównym celem Top Music Festivalu jest prezentacja dorobku artystycznego wokalistów, zespołów z ciekawym, niekonwencjonalnym pomysłem na siebie. Podkreślenie roli, jaką w polskiej muzyce odgrywają ludzie z pasją, wytrwali, odważni, nie bojący się eksperymentów a zarazem dysponujący wysokim kunsztem muzykalności i kreatywności.

Więcej informacji, szczegółowy program festiwalu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.

W ramach festiwalu, w dniach 19-21 sierpnia, gdyńskiej Fabryce Wokalu odbędą się również 3 dniowe warsztaty gitarowe z Jackiem Królikiem.

Fabryka Wokalu
Gdynia, ul.Powstania Wielkopolskiego 86

Program codzienny:
11.00-14.00 - warsztaty z Jackiem Królikiem
14.00-15.00 - przerwa obiadowa
15.00-18.00 - warsztaty z Jackiem Królikiem
20.00 Jam Session z Jackiem Królikiem w Śledzik u Fabrykanta "Gemini"

Koszt warsztatów 350 zł - 18 godzin pracy
szczegółowe informacje: tel: 507-140-719

Zgłoszenie należy wysłać na adres: karina@fabrykawokalu.pl
Dane do zgłoszenia: Imię i nazwisko, data urodzenia, Pesel, dane kontaktowe (telefon i adres mailowy)
Temat wiadomości: warsztaty gitarowe

Opłatę należy uiścić na konto: ING 96 1050 1764 1000 0090 6834 6064
Fabryka Wokalu, ul. Powstania Wielkopolskiego 86, 81-470 Gdynia

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym warsztatów.

Jacek Królik - gitarzysta, muzyk sesyjny i kompozytor. Absolwent Szkoły Muzycznej II st. im. Władysława Żeleńskiego i Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Współtworzył takie zespoły jak Chłopcy z Placu Broni, Lombard, Tilt, Funk de Nite. Współpracował z największymi artystami polskiej sceny muzycznej, m.in. z Justyną Steczkowską, Grzegorzem Ciechowskim, Urszulą, Renatą Przemyk, Edytą Górniak, Janem Kantym Pawluśkiewiczem, Anną Treter, Krystyną Stańko, Andrzejem Sikorowskim, Ewą Bem. Od 1997 r. na stałe współpracuje z Grzegorzem Turnauem.

Jest współzałożycielem zespołu Brathanki i współautorem największych sukcesów grupy, w której grał do roku 2009. Współpracuje też z krakowskim środowiskiem jazzowym, występując m.in. w zespole Kreszendo. Wraz z Ryszardem Sygitowiczem i Mietkiem Jureckim, od wielu lat tworzy zespół Giganci Gitary. Od roku 2008 Jacek prowadzi swój autorski projekt 'Królik', w skład którego wchodzą wybitni krakowscy artyści młodszego pokolenia. Jest autorem muzyki do komedii Juliusza Machulskiego 'Ile waży Koń Trojański'. Jest współtwórcą gitarowego projektu Rock Loves Chopin II, w którym grają Marek Raduli i Ryszard Sygitowicz, a także kierownikiem muzycznym w zespole Haliny Mlynkovej. W swoim dorobku posiada około sto dwadzieścia nagranych płyt.