Monster Truck supportem Vista Chino w Warszawie

Newsy
Monster Truck supportem Vista Chino w Warszawie

12 listopada wystąpi w Polsce amerykańska formacja Vista Chino, złożona z muzyków legendarnej formacji Kyuss. W roli supportu wystąpią Kanadyjczycy z Monster Truck.

Vista Chino to zespół założony przez Johna Garcia i Branta Bjorka (wcześniej Kyuss) oraz Bruno Fevery, udzielającego się wcześniej w projekcie Kyuss Lives! Brzmienie formacji jest zbliżone do tego, co prezentował niegdyś Kyuss, na koncercie nie zabraknie także utworów tej legendarnej formacji.

Kyuss to pionierzy stoner rocka, działający w latach 1988 - 1995. W tym czasie nagrał 4 genialne albumy i zapraszany był na wspólne trasy koncertowe przez takie zespoły jak Metallica, Faith No More czy Nirvana. Do rozpadu kapeli przyczyniał się konflikt dwóch przyjaciół i jednocześnie założycieli grupy: Johna Garcia i gitarzysty Josha Homme, który obecnie jest liderem zespołu Queens Of The Stone Age. Wczesną jesienią Vista Chino wyda swój debiutancki album zatytułowany "Peace". Pierwszy singiel "Dragona Dragona" już już dostępny do odsłuchu.

John Garcia o Vista Chino: "Kyuss Lives to w tej chwili Vista Chino! Dobrze jest móc to w końcu napisać, a powiedzieć na głos - jeszcze lepiej. Teraz nasz kontrakt z Napalm Records jest już oficjalny. Czas zapomnieć o przeszłości, należy przeć do przodu i realizować nasz plan, czyli tworzyć muzykę i ruszyć w trasę!"

12.11.2013
Proxima; Warszawa


Otwarcie bram 19:00
Początek koncertu 20:00

Bilety w cenie:

80 zł przedsprzedaż
100zł w dniu koncertu

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl  Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl, www.metalopolis.pl.
Bilety do nabycia na stronach: www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl

Podczas koncertu w Polsce muzykom towarzyszyć będzie kanadyjski zespół Monster Truck. Założony w 2009 roku, funkcjonował początkowo tylko jako poboczny projekt, ale bardzo szybko zaczął żyć swoim życiem i stał się pełnoprawnym bandem. Dwie pierwsze EPki: "Monster Truck" i "The Brown". pozwoliły formacji zaistnieć na rynku muzycznym. Monster Truck wyruszył w trasy koncertowe, towarzysząc  między innymi: Sheepdogs, Slashowi, Deep Purple, a ostatnio Alice In Chains. W tym roku zespół wypuścił debiutancki album zatytułowany "Furiosity", który został wydany w niezależnej wytwórni Dine Alone Records. W sieci znalazł się jeden z utworów z nowej płyty zatytułowany "Sweet Mountain River".

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.