Zmiany w line-upie Ino-Rock Festival 2013

Newsy
Zmiany w line-upie Ino-Rock Festival 2013

Po odwołaniu trasy koncertowej przez Steve Hogartha i Richarda Barbieri, listę wykonawców festiwalu Ino-Rock 2013 uzupełniła formacja Mostly Autumn.

Decyzja o odwołaniu trasy przez duet Hogarth/Barbieri była dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Niemniej jednak szybko organizatorzy imprezy znaleźli godnego zastępcę. To bardzo ceniona na Wyspach, ale posiadająca też u nas spore grono oddanych fanów formacja Mostly Autumn.

Pierwotnie przymierzana do przyszłorocznej edycji festiwalu, wystąpi już teraz i będzie to jej pierwszy kontakt na żywo z polską publicznością.

Ponadto 31 sierpnia na scenie Teatru Letniego w Inowrocławiu wystąpi niekwestionowana polska eksportowa gwiazda Riverside.

Zagrają także formacje Osada Vida, Believe oraz psychedelic-avant-folkowy Anglagard ze Szwecji.

Cena biletów: 109,00 zł

Sprzedaż biletów:

Bilety są dostępne na www.rockserwis.pl (bilety kolekcjonerskie) oraz w salonach EMPiK, Media Markt i Saturn, punktach sprzedaży Ticketpro (www.ticketpro.pl ) i Eventim (www.eventim.pl ) na terenie całego kraju.

Organizator festiwalu: Wydawnictwo Rock-Serwis Piotr Kosiński
www.rockserwis.pl

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym festiwalu.

Ino-Rock Festival to cykliczna impreza, która po raz pierwszy odbyła się w 2008 roku z inicjatywy Kujawskiego Centrum Kultury i muzyków z grupy Quidam, przy znaczącym wsparciu (i poparciu) Prezydenta Miasta Inowrocławia. Od 2009 współorganizatorem festiwalu jest Wydawnictwo "Rock-Serwis".

Koncerty festiwalowe odbywają się w Teatrze Letnim w samym sercu Parku Solankowego. Do udziału w festiwalu zapraszani są wykonawcy niekoniecznie zbieżni stylistycznie, jednak trafiający swoją twórczością do wrażliwych słuchaczy o otwartych umysłach.

Obok uznanych gwiazd pojawiają się debiutanci i artyści niszowi. Podczas dotychczasowych pięciu edycji festiwalu, publiczność miała okazję podziwiać w akcji następujących wykonawców: Steve Hackett Band, Hawkwind, Focus, Anathema, Brendan Perry, Riverside, Pain Of Salvation, Ozric Tentacles, Nosound, Airbag, Gazpacho, The Pineapple Thief, Soen, Wolf People, Quidam, Indukti, Tune, After, Votum, Lebowski i hipiersoniK.