Przypominamy o koncertach Gojira

Newsy
Przypominamy o koncertach Gojira

Gojira w sierpniu odwiedzi Polskę z dwoma koncertami. Do zapowiedzianego wcześniej występu w Warszawie, Francuzi dodali kolejny w Krakowie. Zespół na krakowskim koncercie supportować będzie Ketha. Wielokrotnie pisaliśmy o Gojira i ich koncertach w Polsce, więc tym razem chcemy przybliżyć Wam ich krakowski support.

Ketha to wspaniali kontynuatorzy twórczości niezapomnianego Kobonga. Którzy kapitalnie ją rozwinęli i wzbogacili. Drugi krążek studyjny krakowskiej Kethy, wydany w 2012 roku "2nd Sight" (gościnnie Vogg i Rasta z Decapitated, Maciek Miechowicz z Neumy), zebrał - jak najbardziej zasłużenie! - fantastyczne recenzje. Kapela dowodzona przez Maćka Janasa (MrTrip) stworzyła bowiem prawdziwe dźwiękowe monstrum, korzystając nie tylko z kobongowego tworzywa, lecz czerpiąc również z takich twórców jak Kinsky, Dillinger Escape Plan, Meshuggah, The End, Psyopus.

Dodając do całości elementy noise'u, alternatywną elektronikę i mroczną muzykę ilustracyjną. W 2013 roku ma pojawić się kolejne wydawnictwo Kethy, nad którym grupa pracuje w zmienionym wiosną 2013 r. składzie. Obok Maćka w zespole są obecnie: Maciek Dzik (bębny), Michał Bartosik (bas) i Czarek Wal (gitara).

Koncert Gorjia w Krakowie organizuje Knock Out Productions, w Warszawie Live Nation.

Kiedy: wtorek, 06 sierpień, 2013
Gdzie: Kraków, Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie klubu: 18.30
Start: 19.30 Ceny biletów: 80 zł (przedsprzedaż), 90 zł (w dniu koncertu)
Link do biletu
Bilety dostępne:
Kraków: Sklep Metal Shop, Długa 17a
Klub Kwadrat, Stanisława Skarżyńskiego 1
CARTON shop, ul. Floriańska 36
Katowice: Sklep Muzyczny All, ul. Adama Mickiewicza 14
Oraz: TicketPro E-Bilet Biletin Eventim