Yes wystąpi w Warszawie

Newsy
Yes wystąpi w Warszawie

2 czerwca 2014 w warszawskiej Sali Kongresowej, w ramach 2014 European Tour, wystąpi legendarna formacja Yes.

Legenda progresywnego rocka - zespół Yes ogłosił nowe daty europejskiej trasy. Podczas tej trasy fani mogą liczyć na niezwykłe przeżycia; zespół zaprezentuje w całości swoje trzy najpopularniejsze albumy: “The Yes Album", “Close to the Edge" i “Going for the One".

Zespół wystąpi w składzie: Chris Squire (gitara basowa), Steve Howe (gitara), Alan White (perkusja), Geoff Downes (instrumenty klawiszowe) i Jon Davison (wokal). W setliście koncertu znajdą się m.in takie utwory jak: "Yours is No Disgrace", “I’ve Seen All Good People", “Starship Trooper", “Close to the Edge", “And You And I", “Going for the One", “Wonderous Stories" czy “Awaken". Formacja wykona wszystkie kompozycje w kolejności występowania na albumach studyjnych.

"Graliśmy te trzy albumy w całości podczas naszej trasy po Północnej i Południowej Ameryce, fani byli zachwyceni" - mówi Steve Howe - gitarzysta Yes. "Fani naprawdę to kochają" - zapewnia współzałożyciel i gitarzysta basowy Chris Squire - "I my także. Dodatkowo wykonywać będziemy  utwory, które rzadko graliśmy na żywo. Jednego z nich - "Venture" z "The Yes Album"" - nigdy nie wykonywaliśmy na żywo do czasu tej trasy". Alan White dodaje: "Tak jak podczas naszej "trzyalbumowej" trasy po obu Amerykach, tak i w Europie będzie to świetna okazja, aby pokazać naszym fanom w Europie rozwój Yes przez te wszystkie lata i przywołać najlepsze wspomnienia tamtych czasów a także stworzyć nowe. Czekamy na koncerty w Europie, zagranie trzech albumów, a przede wszystkim na spotkanie się z naszymi wspaniałymi fanami. To świetna zabawa także dla nas, mamy nadzieję, że fani w całej Europie będą zadowoleni z naszych koncertów".

2 czerwca 2014,
Sala Kongresowa

Bilety w cenach 165 zł - 286 zł do nabycia:

w przedsprzedaży dla fan clubu: od 17 lipca od 10.00 na http://yesworld.com/#cs-events
w ogólnopolskiej sprzedaży: od 19 lipca od 10.00 na www.LiveNation.pl

Pakiety VIP i Meet&Greet (oraz szczegóły dotyczące pakietów) do nabycia TUTAJ.

Więcej informacji o zespole: yesworld.com, twitter.com/yesofficial, facebook.com/yestheband

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.