Płyta Holy Fire formacji Foals do wygrania!

Newsy
Płyta Holy Fire formacji Foals do wygrania!

Nagrodą w naszym konkursie jest "Holy Fire", ostatni krążek brytyjskiego kwartetu Foals.

Nowe piosenki Foals rejestrowali w londyńskich studiach Assault And Battery w południowo-zachodnim Londynie, a za konsoletą siedziały dwie wybitne postacie świata producentów muzycznych - Mark "Flood" Ellis oraz Alan Moulder. Panowie mają na koncie współpracę między innymi z takimi artystami jak U2, Nick Cave, Smashing Pumpkins, PJ Harvey, Nine Inch Nails, Depeche Mode czy The Killers. A to i tak wierzchołek wysokiej góry ich producenckiego dorobku.

Choć muzyka Foals na trzeciej płycie nie przypomina jednoznacznie dokonań NIN i Depeche Mode, to - jak zapewnia wokalista i gitarzysta Yannis Philippakis - zespół osiągnął na niej podobną podniosłość i zawarł ducha twórczości wymienionych dwóch wielkich formacji. I jest to niemałą zasługą współpracy właśnie z Floodem i Alanem Moulderem. Część "Holy Fire" została nagrana "na setkę". Producentom udało się w ten sposób oddać niezwykły klimat sesji, w której trakcie Foals mieszali indie rocka, bluesa, folk, hip-hop, pop, stoner rocka, i jeszcze parę gatunków.

Rezultat to 11 piosenek pełnych emocji, kontrastów, pasji i zaangażowania. "Holy Fire" to płyta dojrzała i niezwykle ambitna. Pokazująca, jak wiele twarzy może mieć rock niezależny.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Konkurs:

Mamy do wygrania sześć egzemplarzy płyty. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Foals. Odpowiedzi można przesyłać do piątku (31.05) do 10:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Jakie tytuły noszą single promujące album "Holy Fire"?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Singlami z "Holy Fire" są utwory "Inhaler", "My Number" oraz "Late Night". Singlem, który ukaże się wkrótce będzie "Bad Habit". Uwzględnialiśmy odpowiedzi wymieniające tylko single, które miały już swoją premierę oraz te, które wspominały również o "Bad Habit". Płyty otrzymują: Paweł Dyrdoń, Marta Posłuszny, Szymon Caban, Krzysztof Lakwa, Ewelina Janoszek, Marcin Misdzioł. Gratulujemy!