Placebo - nowa płyta i koncert w Polsce

Newsy
Placebo - nowa płyta i koncert w Polsce

Dziś formacja Placebo ogłosiła tytuł i datę premiery siódmego albumu “Loud Like Love". W ramach promocji krążka, zespół w listopadzie wystąpi w Polsce.

“Loud Like Love" ukaże się 16 września 2013 r. nakładem Universal Music. Producentem albumu, nagranego w Londynie w RAK Studios na przełomie 2012 i 2013 roku, jest Adam Noble. Krążek zawiera 10 całkowicie nowych utworów.

“Loud Like Love"
dostępny będzie w 5 formatach: 3D Lenticular Super Deluxe Box Set, limitowany deluxe digipack, podwójny kolorowy gatefold 12", standardowe CD oraz wersja digital.

Równocześnie z ogłoszeniem informacji o płycie, Placebo potwierdziło także europejską trasę, która rozpocznie się 12 listopada w Warszawie. Przedsprzedaż dla fan clubu potrwa 69 godzin, dając już teraz fanom szansę zakupu biletów na jesienną trasę. Fani w Stanach, Ameryce Łacińskiej, Australii, Azji, innych krajach europejskich i w Europie Wschodniej nie muszą się martwić - Placebo zawita do nich wkrótce. Ogólnodostępna sprzedaż ruszy 24 maja o 10.00 a nowy album dostępny będzie w przedsprzedaży na całym świecie od 31 maja.

12 listopada 2013
Warszawa, Torwar

Ceny biletów:
154 - płyta
187 - trybuny i golden circle
275 - golden circle early entrance

Przedsprzedaż dla fan clubu jest już aktywna i potrwa do 24 maja do godz. 09:00.

Sprzedaż rusza 24 maja o 10.00. Bilety do nabycia na www.LiveNation.pl

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Placebo mają na swoim koncie 6 albumów studyjnych, które rozeszły się na świecie w nakładzie ponad 12 milionów egzemplarzy. Zespół dowodzony przez ekscentrycznego Briana Molko, zadebiutował w 1996 r. krążkiem “Placebo", który uzyskał status złotej płyty w ich rodzimej Wielkiej Brytanii i platynowej we Francji. Niepowtarzalny styl kapeli - mroczne, melodyjne piosenki i charakterystyczny wokal Molko sprawiły, że Placebo niezmiennie pozostaje w czołówce zespołów rockowych świata.