Wydawnictwo Kolory Nadziei już w czerwcu

Newsy
Wydawnictwo Kolory Nadziei już w czerwcu

9 czerwca 2013 roku to dzień premiery wyjątkowego wydawnictwa muzycznego - Kolory Nadziei.

Na ten moment czekali wszyscy, którzy 4 października ubiegłego roku wypełnili tłumnie Salę Kongresową by zobaczyć na żywo widowisko muzyczno-teatralne o tej samej nazwie. Cały projekt był przygotowywany i dopracowywany w każdym szczególe przez ostatnie 3 lata.

9 czerwca w sprzedaży pojawi się niezwykły album w twardej oprawie, który zawiera dwa różnorodne stylistycznie albumy muzyczne tworzące ścieżkę dźwiękową spektaklu, ale stanowiące odrębną jakość.

Pomimo ewidentnych różnic wynikających z kompozycji, sposobu aranżacji i instrumentacji zawartych na nich utworów, łączy je jednak wspólna idea. Zarówno płyta "Wielki dzień" Ryszarda Wolbacha (autor tekstów, kompozytor, wokalista, gitarzysta, współzałożyciel zespołów Babsztyl i Harlem), jak i "Tajemna moc" Sopor (pod tym pseudonimem kryje się także młody, bardzo zdolny i oryginalny kompozytor, autor tekstów i współproducent - Kamil Szafraniec), są opowieścią o człowieku, jego obawach, lękach ale również jego ogromnych możliwościach w skutecznej walce ze swoimi słabościami. Projekty te łączą w sobie niezłomną wiarę w człowieka, w jego nieograniczone w zasadzie możliwości doskonalenia siebie.

Współproducentem i realizatorem nagrań albumu "Wielki dzień" jest Ryszard Szmit, natomiast za współprodukcję muzyczną "Tajemnej mocy" odpowiada Michał Jelonek, skrzypek znany z działalności solowej a także z występów w zespołach Hunter, Orkiestra Dni Naszych, a wcześniej Ankh.

Całość będzie wydana w formie ekskluzywnego albumu w twardej oprawie z książką autorstwa Barbary Szafraniec. Cena w przedsprzedaży i w dniu premiery wyniesie 65 złotych, natomiast później wzrośnie do 85 zł. Przedsprzedaż rozpocznie się 24 maja na stronie www.kolorynadziei.pl.

Tego samego dnia w połączeniu z premierą wydawnictwa odbędą się dwa spektakle Kolory Nadziei - Sala MOK Podlasie w Siedlcach, godz.17.00 i 20.00. Cena biletu 70 zł

Natomiast 20 września kolejne widowisko - tym razem w Lublinie.

Wydawnictwo i spektakle Kolory Nadziei promują dwa single. Obydwa nagrania dostępne są na oficjalnym profilu https://www.facebook.com/Kolory.Nadziei. Tam również znajdują się galerie zdjęć oraz szczegółowe informacje o artystach.