Już w niedzielę startują Juwenalia Gliwickie IGRY 2013

Newsy
Już w niedzielę startują Juwenalia Gliwickie IGRY 2013

12 maja rozpocznie się tegoroczna edycja Juwenaliów Gliwickich, które będą przebiegać pod hasłem "Projekt Igry'13".

Zaczynamy w niedzielę (12.05) Grą Miejską, a później przenosimy się na imprezę Water Power do przystani Marina Gliwice. Na miejscu wiele konkursów z bardzo atrakcyjnym nagrodami. Wieczór zakończy występ kapeli Dżentelmenels.

przelot balonem,
przelot samolotem sportowym,
przejażdżka z kierowcą rajdowym

Na poniedziałek (13.05) zaplanowaliśmy odrobinę kultury. Swoim stand-up'em "One Man Show" rozbawi nas Tomasz Jachimek, a następnie studencki kabaret Socratiron. Jednak to nie wszystko, specjalnie dla was wystąpi również kabaret Hrabi w programie "Co jest śmieszne"

We wtorek (14.05) długo oczekiwana biesiada piwna. Wystąpią JaHoo, Focus oraz gwiazda wieczoru TABU. Dodatkowo odbędą się pokazy beatboxu i breakdance'a. Przygotowaliśmy również wiele innych atrakcji między innymi ścianę wspinaczkową, ściany do malowania graffiti, oraz tor gokartowy.

Środa (15.05) czyli wielkie grillowanie między akademikami połączone z pokazem filmowym. Kto będzie miał siły może je zachować na późniejsze szaleństwo w klubach studenckich Spirala oraz Zoom.

Od czwartku (16.05) naprawdę zaczyna się dziać. Z placu krakowskiego startuje korowód studentów przebranych za najróżniejsze postacie, a zatrzymuje się dopiero na lotnisku Aeroklubu gliwickiego. Tam czeka  nas potężna dawka muzyki. Jako pierwszy wystąpi zespół Mandat, następnie Absynth, Carrantouhill, My Riot i Luxtorpeda. Koncerty będzie można usłyszeć na antenie Antyradia.  Dodatkowo każdy, kto pragnie dużej dawki adrenaliny, będzie miał okazję do skoku z 60 metrów na bungee podczas Igrów!

Cena: w przedsprzedaży - 70 zł, w dniu imprezy - 80 zł. Bilety do kupienia w KS Spirala oraz on-line: http://goo.gl/wvfFj. Regulamin dostępny na stronie igry.polsl.pl

W piątek (17.05) kontynuacja koncertów ! LineUp jest naprawdę insteresujący Hajva, O.S.T.R., Indios Bravos, Elektryczne Gitary i Gooral. Piątkowe granie również dostępne będzie na antenach Antyradia. Wolne chwile od koncertów można będzie spędzić w wesołym miasteczku JN Lunapark z Czech.

Jak co roku, impreza organizowana jest wyłącznie przez studentów Politechniki Śląskiej, dzięki czemu ponownie jest bezpłatna.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym imprezy.