KGB wystartowało

Newsy
KGB wystartowało
W klimatyzowanej atmosferze pracowni muzycznej Centrum Kultury na warszawskim Bemowie rozpoczęła działalność Klinika Gitary Basowej (dla wszystkich muzyków świata).

Zajęcia dla gitarzystów, perkusistów oraz basistów od lutego do maja prowadzić będą wykładowcy zaproszeni przez Wojtka Pilichowskiego, projekt wspiera warszawskie wydawnictwo miesięczników Gitarzysta i Perkusista. Cały projekt kończy przygotowywany na czerwiec BASSDAYS POLAND 2009. Zaproszeni wykładowcy prezentują bardzo różnorodne style muzyczne, są muzykami na stałe związanymi z zespołami grającymi często skrajne gatunki muzyczne. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość poznać największe polskie sławy gitary basowej ich podejście do muzyki, sposobu nauczania.

Bassdays Poland 2009
Impreza będzie wspaniałą okazją do spotkania się z uznanymi muzykami, zapoznania z najnowszymi nowinkami technicznymi, przyjrzenia się z bliska wyjątkowym instrumentom oraz spróbowania swoich basowych sił w doborowym towarzystwie. Program BASSDAYS POLAND 2009 przewiduje między innymi warsztaty dla gitarzystów i sekcji rytmicznej, koncerty i Basowe Jam Session, Targi Niskich Brzmień, Mistrzostwa Polski w pchnięciu basem na odległość. Będziemy gościć wspaniałych muzyków z kraju i zagranicy. Po raz pierwszy odbędzie się też basowy konkurs młodych zespołów.Po więcej informacji odsyłamy do strony internetowej BASSDAYS POLAND 2009 www.bassdays.pl Strona jest na bieżąco uaktualniana, zachęcamy więc do bacznego jej śledzenia.

KONTAKT
Więcej informacji na zajęciach Kliniki Gitary Basowej organizowanych w Bemowskim Centrum Kultury w Warszawie. Jeśli macie ochotę na udział w tym projekcie kontaktujcie się z Lechem Spaszewskim (mail: lech.spaszewski@artbem.pl) lub wertujcie wirtualne strony forum Wojtka Pilichowskiego.

{M4_image 0}

{M4_image 1}

{M4_image 2}