Rock for People 2013 - ruszyła polska przedsprzedaż biletów

Newsy
Rock for People 2013 - ruszyła polska przedsprzedaż biletów

Koncertowe maratony z gigantami rockowo-elektronicznej sceny, mnóstwo atrakcji i możliwości relaksu, a do tego wielka międzynarodowa integracja przy akompaniamencie mocnych brzmień - to tylko skrót niezapomnianych wrażeń, które czekają nas od 2 do 5 lipca w Hradec Králové.

Bilety na Rock for People są już dostępne w polskiej przedsprzedaży na stronie JoyStore. Sprzedaż prowadzona jest przez oficjalny sklep internetowy Agencji Joytown, polskiego promotora festiwalu. 4-dniowe karnety można nabyć do końca kwietnia za 249 zł, pula jest ograniczona!

Co roku legendarny festiwal Rock for People dostarcza uczestnikom solidną dawkę muzycznych przeżyć, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwsze szyldy line-upu, który będziemy odkrywać w najbliższych miesiącach, zwiastują iście wybuchową mieszankę! 19. edycję festiwalu rozkręcą kalifornijscy wyjadacze z Papa Roach, eksperymentujący z nu metalem, hard rockiem, elementami rapu i elektroniki. Obok nich klasyczną alternatywę zaserwują panowie z Queens Of The Stone Age, a fuzję metalcore'u z pop punkiem dostarczy długo wyczekiwany A Day To Remember. Na głównej scenie pojawi się także kultowa, punk rockowa formacja z polskim akcentem - Billy Talent, charyzmatyczne trio 30 Seconds To Mars oraz energetyczny Modestep! Nie zabraknie całej gamy świeżych i niebanalnych brzmień - indie rockowego Bloc Party, żywiołowej kapeli spod znaku gypsy punk Gogol Bordello, przedstawicieli new rave'u Klaxons, twórców electro-swingu Parov Stelar Band, ekstrawaganckiej Amandy Palmer oraz łączących punkowe riffy folkiem The Gaslight Anthem. Do line-upu dołączył także nieprzewidywalny Borgore, kapela Outernational oraz dwie perełki szwedzkiej sceny rockowej - Royal Republic i Friska Viljor.

Każda edycja Rock for People, najbardziej uznanego czeskiego festiwalu, przechodzi do legendy nie tylko za sprawą światowej sławy artystów, którzy od rana do nocy serwują spektakularne występy i wielkie muzyczne emocje. Dziesiątki tysięcy uczestników zjeżdża się do Festivalparku by zasmakować niesamowitej atmosfery, niepowtarzalnych form rozrywki i wyśmienitego czeskiego piwa. Gigantyczny teren z polem namiotowym, dwoma pobliskimi jeziorami i hangarami, w których festiwalowicze bawią się na całonocnych imprezach, sprzyjają zdobywaniu nowych znajomości i wspomnień na lata. To  wszystko można przeżyć zaledwie 50 km od polskiej granicy w Kudowie Zdrój!

www.rockforpeople.pl

Magazyn Gitarzysta jest patronem festiwalu.