Koncert Hypocrisy i hołd dla Sławka

Newsy
Koncert Hypocrisy i hołd dla Sławka

Już dziś w krakowskim Kwadracie odbędzie się koncert Hypocrisy. Szwedzi zagrają m.in jeden utwór z muzykami Hate, poświęcony pamięci zmarłemu basiście polskiej formacji.

Hypocrisy przyjadą do Polski w ramach europejskiego tour promującego nadchodzący album "End of Disclosure".

Zapowiadana formacja Hate, z powodu niedawnej tragedii zagra razem ze Szwedami jeden utwór:

"10 kwietnia miał odbyć się kolejny nasz koncert. Niestety nie będzie wesoło jak zawsze ponieważ niedawno wydarzyła się ogromna tragedia i basista, nasz kolega z zespołu Hate, Sławek Archangielski umarł w nocy z 5-go na 6-go kwietnia ... Pragniemy poinformować, że członkowie Hate wystąpią wraz z Hypocrisy podczas koncertu w Krakowie 10-go kwietnia. Wykonają wspólnie jeden utwór, oddając w ten sposób hołd zmarłemu koledze Sławkowi "Mortiferowi" Archangielskiemu."

ATF Sinner: "Dziesiąty kwietnia to dzień urodzin Sławka. Mieliśmy być wtedy razem w Krakowie i świętować tę okazję. Korzystając z inicjatywy Hypocrisy, postanowiliśmy, że wyjdziemy na scenę tego wieczoru i uhonorujemy naszego zmarłego kolegę. Zapraszamy wszystkich, którzy mogą być na tym koncercie i kupić merch z naszym logiem. Dochód zostanie przekazany najbliższej rodzinie Sławka. Jednocześnie dziękujemu za bardzo liczne dowody Waszego wsparcia i chęci pomocy. Poniżej podajemy numer konta dla tych, którzy chcieliby wesprzeć finansowo rodzinę zmarłego"

Nr konta/BZ WBK
26 1090 1043 0000 0001 0714 7844
Krystyna Radomska - Michiejew"

 

Rozkład jazdy:
18.00 - drzwi
18.30 - podpisywanie płyt przy stoisku z merche’m
19.30 - 20.20 Essence
20.50 - … Hypocrisy

10 kwietnia 2013 (środa)
Kraków, Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1


Bilety:
60 zł (przedsprzedaż),
70 zł (w dniu koncertu)

Organizator: Knock Out Productions

Hypocrisy to zespół dowodzony przez niezmordowanego Petera Tagtgrena, którego gościliśmy w Polsce w zeszłym roku dwukrotnie: na MetalFest w Jaworznie oraz z innym projektem - Pain. Tym razem Szwedzi przyjadą na ekskluzywny koncert w Krakowie prezentując materiał z zapowiadanego na marzec "End of Disclosure" oraz największe hitów zespołu jak "Warpath" czy "Weed Out The Weak".