Za tydzień pierwszy półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock

Newsy
Za tydzień pierwszy półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock

Już 6 kwietnia w poznańskim Eskulapie odbędzie się pierwszy półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock.

O udział w ostatnim etapie konkursu będą walczyć: Audiofeels, Candida, Charlie Monroe, Chemia, Funk Master Punk, Gomor, Labirytm, Offensywa i Stonnard. Imprezę zakończą występy specjalnie zaproszonych na tę okazję zespołów Hope i Enej.

Choć Eliminacje do Przystanku Woodstock w tym roku odbywają się już po raz piąty, dla poznańskiej publiczności będzie to dopiero druga okazja do dopingowania zespołów podczas walki o występ na jednym z największych festiwali na świecie, Przystanku Woodstock. W ubiegłym roku Poznaniacy pokazali, że potrafią się bawić. 29 kwietnia 2012 roku, gdy Eliminacje po raz pierwszy odbywały się w stolicy Wielkopolski, w wypełnionym po brzegi Eskulapie bawiło się blisko 1000 osób. Jak będzie tym razem?

"Wybraliśmy naprawdę bardzo dobre zespoły, dlatego myślę, że sporo osób będzie chciało przyjść ich posłuchać. Zainteresowanie już teraz jest ogromne. Cały czas dostajemy maile z pytaniami o poszczególne półfinały" - mówi Gosia Kaczmarek, prezes portalu Fabrykazespolow.pl, organizator i członek jury Eliminacji do Przystanku Woodstock.

6 kwietnia 2013
Poznań - klub Eskulap

Wstęp bezpłatny

Start o godz. 17:00

Koncerty półfinalistów: Audiofeels, Candida, Charlie Monroe, Chemia, Funk Master Punk, Gomor, Labirytm, Offensywa i Stonnard.
Gość specjalny: Hope
Gwiazda: Enej

Poznań zainauguruje tegoroczną serię półfinałów Eliminacji. W dalszej kolejności zespoły będą spotykać się w Warszawie i Olsztynie, kolejno 20 kwietnia i 11 maja. Finał imprezy odbędzie się 16 czerwca tradycyjnie w klubie Eter we Wrocławiu.

Więcej informacji o Eliminacjach do Przystanku Woodstock można znaleźć na: www.fabrykazespolow.pl/woodstock

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.