Heart Attack - premiera płyty i release party

Newsy
Heart Attack - premiera płyty i release party

6 kwietnia w klubie Rotunda odbędzie się release party zorganizowane z okazji premiery nowego albumu krakowskiej formacji Heart Attack.

Właśnie w tym dniu światło dzienne ujrzy drugi studyjny krążek Heart Attack zatytułowany “Focus".

W Rotundzie, obok gwiazdy wieczoru, zobaczymy też warszawską Neuronię, śląski Good Girl Maggie oraz pochodzący z Biłgoraja Shame Yourself. Koncert poprowadzi Adam Grzanka, aktor kabaretowy, konferansjer, satyryk, kompozytor, tekściarz - człowiek orkiestra.

6 kwietnia 2013
Kraków, CK Rotunda, ul. Oleandry 1


Start: 19:00

Bilety:
10 zł (przedsprzedaż),
15 zł (w dniu koncertu)

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Materiał na “Focus" został nagrany w kilkanaście tygodni pod okiem Michała “Magic Mike’a" Pijochy w RedShift Studio. Miksem i masteringiem zajął się Kovy, współodpowiedzialny za pierwszą płytę.

Na krążku znalazło się 9 nowych autorskich utworów Heart Attack. Gościnnie w jednym kawałku wystąpił Grzegorz “Grysik" Bryła z Virgin Snatch.

Tracklista:
1. Focus
2. Czas nowego życia
3. W mojej głowie
4. Klepsydra
5. Jestem wszystkim!
6. Tu i teraz
7. Ciemna strona
8. Ruchy ziemi
9. Przepowiednia półcienia

"Jesteśmy bardziej dojrzali i doświadczeni, pchamy wózek z rock’n’rollem po naszemu. Mamy tu i szybkie thrashowe tempa jak i kilka prawie stonerowych numerów, a wszystko podlane tekstami w języku polskim" - komentuje Paweł “Hevi" Szostak, perkusista zespołu. Heart Attack. Można już posłuchać pierwszy utwór z nadchodzącej płyty zatytułowany “W mojej głowie"

Strona zespołu: www.facebook.com/HeartAttackOnline