Wygraj bilety na koncerty Raz Dwa Trzy i Lao Che

Newsy
Wygraj bilety na koncerty Raz Dwa Trzy i Lao Che

W naszym konkursie do wygrania bilety na najbliższe koncerty w klubie Stodoła - Raz Dwa Trzy i Spitfire (14 marca) i Lao Che (15 marca)

14 marca w warszawskim Klubie Stodoła wystąpią formacje Raz Dwa Trzy i Spitfire.

Raz Dwa Trzy to zespół należący do klasyki. Znają ich wszyscy. Prostotą i szczerością trafiają do każdego, są uniwersalni. Bez względu na wiek - swój i odbiorcy, potrafią trafić w sedno i uchwycić to coś szczególnego, tu i teraz. Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem…

Pierre oraz Tadeusz Abraham Kulas powołali do życia Spitfire - twór muzyczny, który ma zintegrować ich wspólne artystyczne fascynacje. Obaj są częścią dziesiątków różnorodnych, często skrajnie odmiennych projektów. Grali już chyba wszystko: od jazzu, muzyki klubowej, po realizacje radiowe, teatralne czy kabaretowe. Bawią się stylistykami, z uporem trzęsą konwencjami, aby wydobyć z nich esencję i przelać do nowej formy, nadać jej inny wymiar. Żonglują dźwiękami żywych instrumentów i elektronicznymi brzmieniami.    

Stąd pojawił się pomysł przearanżowania starych utworów Raz, Dwa, Trzy i zagrania ich w całkiem nowym, odmienionym brzmieniu… Podczas tegorocznego Męskiego Grania projekt ten został przez wszystkich bardzo pozytywnie odebrany, mimo że obejmował jedynie cztery utwory. Dlatego też oba zespoły podjęły pracę nad pełnym materiałem koncertowym, który zostanie zaprezentowany fanom podczas wiosennej trasy.

Bilety w cenie:
45 pln - przedsprzedaż
52 pln w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);
Sprzedaż internetowa: Ebilet ( http://www.ebilet.pl ), TicketPro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl).

A już dzień później, w piątek 15 marca na deskach Stodoły zobaczymy Lao Che.

Lao Che będzie promować album "Soundtrack". Zespół zainspirowany klasycznymi albumami z muzyką filmową postanowił przygotować nową płytę, która dzięki swojej różnorodności i koncepcji stanowiłaby autorski Soundtrack. W trakcie pracy nad płytą w otoczeniu zespołu pojawił się filmowy zespół producencki, który po wysłuchaniu wersji demo albumu wyraził chęć realizacji filmu, którego scenariusz opierałby się na muzyce i tekstach Lao Che, jednak z powodu problemów technicznych pomysł nie został sfinalizowany. Ponieważ prace nad płytą toczyły się niezależnie od ekipy filmowej, muzycy wrócili do swojego pierwotnego pomysłu na album. Jak na każdej wcześniejszej płycie, zespół postanowił pójść w nieznanym kierunku, pozwalając sobie na swobodne czerpanie z bogactwa muzyki, nie zważając na sztywne ramy gatunków.

Bilety w cenie:
40 pln - przedsprzedaż
47 pln - w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);


Konkurs:

Mamy do wygrania po pięć podwójnych wejściówek na każdy z koncertów. Maile przesyłajcie do środy do 12:00 na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. W treści wiadomości podajcie swoje imię i nazwisko. W tytule maila podajcie nazwę zespołu, który Was interesuje.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za maile. Wejściówki otrzymują:

Raz Dwa Trzy - Sebastian Świtucha, Maciej Pęksa, Maciej Tryc, Anna Kulpińska, Adam Wojtaś

Lao Che - Wojciech Głowienka, Alicja Trybek, Maciej Ulaszewski, Magdalena Kryska, Martyna Młotek

Gratulujemy!