ZZ Top drugim headlinerem Ursynaliów 2013

Newsy
ZZ Top drugim headlinerem Ursynaliów 2013

Czy ktoś nie zna ZZ Top? Amerykańskie trio będzie drugim headlinerem festiwalu Ursynalia 2013.

W świecie muzyki bardzo trudno przebić się do świadomości odbiorców. Jeszcze trudniej zdobyć uznanie i szacunek fanów. Legendami zostają tylko nieliczni. Jedną z nich jest ZZ Top, który przyjeżdża do Polski, aby po raz pierwszy od ponad 16 lat zagrać koncert dla polskich fanów, właśnie podczas festiwalu Ursynalia - Warsaw Student Festival.

ZZ Top to powstała w 1969 roku amerykańska grupa rockowa, grająca muzykę z pogranicza hard rocka, bluesa i southern rocka.Trio tworzą Billy Gibbons, Dusty Hill oraz Frank Beard i choć zespół istnieje nieprzerwanie od ponad czterdziestu lat, nie zaszła w nim ani jedna zmiana personalna. Okresem największych sukcesów grupy była połowa lat osiemdziesiątych, kiedy to promowany wieloma teledyskami krążek "Eliminator" stał się prawdziwym przebojem. Kapela ma na swoim koncie 15 albumów, sprzedanych łącznie w 50 milionowym nakładzie. Ostatni z nich - "La Futura" został wydany w 2012 roku.

Do składu imprezy dołączyła również Chemia.

Tegoroczne Ursynalia odbędą się w dniach 31 maja - 2 czerwca 2013 na terenie Kampusu SGGW. Pierwszym hedalinerem jest Motörhead. Na festiwalu wystąpią także, m.in. Him, Bullet for my Valentine, Steve Aoki, Pendulum (Dj set & Verse), Parkway Drive, Soilwork oraz Luxtorpeda, Hunter, Jelonek i Mesajah.

Informacje o karnetach oraz wszelkie szczegóły na www ursynalia.pl

Ursynalia 2013 - Warsaw Student Festival

31 maja - 2 czerwca 2013

Kampus SGGW w Warszawie

3 dniowe karnety:
Normalny - 289,00 zł
Młodzieżowy - 199,00 zł
Pozostali Studenci - 179,00 zł
Studenci SGGW - 79,00 zł

Bilety w sprzedaży w sieci ticketpro.pl oraz w Empikach, Media Marktach i Saturnach w całej Polsce. Więcej informacji na www.ursynalia.pl oraz na facebook.com/ursynalia

www ursynalia.pl

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym festiwalu.