Wygraj bilety na koncerty Apteki i Acid Drinkers

Newsy
Wygraj bilety na koncerty Apteki i Acid Drinkers

W naszym konkursie do wygrania bilety na najbliższe koncerty w klubie Stodoła - Apteka i Kryzys (7 marca) i Acid Drinkers (8 marca)

7 marca w warszawskim Klubie Stodoła wystąpią Apteka i Kryzys. W roli supportu zagrają Nancy Regan i Olaf Deriglasoff.

Kryzys - jeden z pierwszych polskich zespołów punk rockowych, założony w 1978 roku w Warszawie przez Roberta Brylewskiego (początkowo pod nazwą The Boors). Działał do 1981 roku. Kapela nie ograniczała się do punka, sięgając w swojej twórczości m.in. do reggae i jazzu. Kryzys w różnym okresach tworzyli m.in. Robert Brylewski, Maciej Góralski, Irek Wereński, Piotr Mrowiński, Marek Iwańczuk, Kamil Stoor, Tomasz Świtalski.

Apteka to jeden z najważniejszych polskich zespołów nurtu rockowo ­ alternatywnego. Sposób gry, przestrzenne brzmienie, celne teksty sprawiły że zespół na stałe zagościł na liście najpopularniejszych i najbardziej szanowanych grup na rodzimej scenie. W 2013 roku Apteka świętować będzie 30-sto lecie działalności scenicznej. W tym czasie zagrała setki koncertów w klubach oraz na festiwalach oraz dorobiła się 8 płyt.

Bilety w cenie:
35 pln - przedsprzedaż
42 pln w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz w TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);

Sprzedaż internetowa: Ebilet (www.ebilet.pl), Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl).

A już dzień później, w piątek 8 marca na deskach Stodoły zobaczymy Acid Drinkers.

Acid Drinkers to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały, będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od 23 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu - zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ok. 1000 koncertów.

Acid Drinkers mają na koncie 15 płyt. Są skuteczniejsi niż piłkarska reprezentacja Hiszpanii - z każdej gali Fryderyków na którą są zaproszeni wychodzą z przynajmniej jedną statuetką. W 2011 rozbili bank wynosząc ich aż 4 - m.in. za Przebój i Grupę Roku. Wydana w roku 2010 płyta "Fishdick Zwei" z coverami odbiła się szerokim echem w Polsce. Utwór "Love Shack"  przez 3 tygodnie wygrywał Listę Przebojów Trójki, zajmując pierwsze miejsce również w 1500 notowaniu. Kwasożłopy kują metal i krzeszą iskry i nic nie zapowiada by mieli poprzestać. Jesienią 2012 ruszyli w trasę koncertową promującą najnowszy album, na którym fani po raz pierwszy od 4 lat mają okazję posłuchać na żywo zupełnie nowych, autorskich utworów kapeli.

Bilety w cenie:
45 pln - przedsprzedaż
52 pln - w dniu koncertu

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) i TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club);
Sprzedaż internetowa: Ebilet (http://www.ebilet.pl ), Ticketpro (www.ticketpro.pl), Eventim (www.eventim.pl).

Konkurs:

Mamy do wygrania po pięć podwójnych wejściówek na każdy z koncertów. Odpowiedzi przesyłajcie do jutra (środa) do 12:00 na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Oprócz odpowiedzi podajcie swoje imię i nazwisko. W tytule maila podajcie nazwę zespołu, który Was interesuje.

Pytanie:

Koncert Apteka & Kryzys - Jak nazywa się trasa koncertowa, w ramach której Apteka i Kryzys zagrają warszawski koncert?

Koncert Acid Drinkers - Jaki tytuł nosi najnowszy album Acid Drinkers?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Podwójne wejściówki otrzymują:

Apteka - Mariusz Kowalski, Mikołaja Opulski, Maciej Kubaszczyk
Acid Drinkers - Karolina Mazowiecka, Kuba Paulus, Edyta Gruz, Jan Jaroń, Dawid Talar

Gratulujemy!