Wygraj bilet na koncert Being As An Ocean

Newsy
Wygraj bilet na koncert Being As An Ocean

Przypominamy, że już 11 marca w warszawskim Klubie Hydrozagadka wystąpią formacje Being As An Ocean i Napoleon. Do wygrania bilet na ten koncert.

W roli supportu wystąpi polska grupa Sight To Behold.

11.03.2013
Klub Hydrozagadka (Warszawa, ul. 11 listopada 22)

Bilety:
przedsprzedaż - 29 PLN,
w dniu koncertu - 39 PLN

Bilety są dostępne TUTAJ

Organizator: Post-rock PL i Distortion Bookings

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Konkurs:

Mamy do wygrania jedną pojedynczą wejściówkę na koncert. Czekamy do niedzieli do północy na maile wysyłane na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. W treści maila, zatytułowanego Ocean, wpiszcie imię i nazwisko oraz nazwę kraju, z którego pochodzą muzycy Being As An Ocean. Nazwisko zwycięzcy ogłosimy w poniedziałek.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Muzycy Being As An Ocean pochodzą ze Stanów Zjednoczonych. Bilet otrzymuje Jarosław Mistarz. Gratulujemy!

Being As An Ocean powstał w 2012 roku i szybko zachwycił swoim charakterystycznym stylem, na który składają się chwytliwe riffy, przejmujące, emocjonalne teksty oraz wokal, w którym melodyjne partie splatają się z krzykiem, melorecytacją i szeptem. Debiutancki album "Dear G-d..." ukazał się 23 października i z miejsca podbił serca fanów melodyjnego post-hardcore'a. Spotkał się z niezwykle pozytywnymi recenzjami, a na liście Billboardu "Top Heatseekers" dotarł do 27 miejsca.

Formację Napoleon założyło w połowie 2011 roku czterech młodych chłopaków z Exeter. Po wydaniu świetnie przyjętego singla "Rituals" grupa weszła do studia nagrać czteroutworową EP-kę "What We See". Ukazała się ona w marcu 2012 roku, a kapela zdecydowała się udostępnić ją na swojej stronie do pobrania za darmo. Sam zespół określa swoją muzykę jako "inteligentny, melodyjny hardcore", choć wplata do niej także elementy metalcore'a. Napoleon znakomicie prezentuje się na żywo i zdołał już odwiedzić sporą część Europy - m.in. Hiszpanię, Portugalię, Francję, Niemcy, a także Polskę. W lipcu 2012 roku grupa wystąpiła w Poznaniu w ramach wspólnej trasy z Fanthoms.

Sight To Behold swoje początki datuje na marzec 2008 roku. "Postanowiliśmy założyć zespół, który jest muzyczną odpowiedzią na to, czego sami lubimy słuchać" - mówią muzycy ze śląskiego Mikołowa. Zespół w 2011 roku wydał debiutancką płytę "Diversions". Materiał wypełniły utwory inspirowane post-hardcore’m, metalem oraz metalcore’m. Grupa ma na koncie występy na Ferment Fest (2010), Gotta Go! Festival (2011) i Jarocin Festival (2012).  W skład zespołu wchodzą wokalista Dominik, gitarzyści Rafał i Adrian, basista Anton i perkusista Tomek. Aktualnie pracują nad nowym, trochę cięższym i mroczniejszym materiałem.