Listopadowe koncerty Crystal Fighters

Newsy
Listopadowe koncerty Crystal Fighters

W listopadzie na dwa koncerty przyjedzie do Polski formacja Crystal Fighters.

11 listopada grupa zagra w Warszawie, dzień później w Krakowie. Krakowski występ odbędzie się w ramach cyklu "Chillout Evening" - pomimo tego, że Crystal Fighters potrafią grać nie tylko chilloutowo i nastrojowo, ale wręcz niemal punk-rockowo.

Pierwszy klubowy koncert Crystal Fighters w Polsce, który planowany jest na maj, został już wyprzedany. Jesienne występy będą więc doskonałą okazją dla wszystkich, którym nie udało się na niego dostać.

Dzisiaj, gdy dominuje pogląd o tym, że w muzyce "wszystko już było", niewielu artystów jawi się jako twórcy tak oryginalni i ciekawi, jak Crystal Fighters. Formacja ta zdobyła światową popularność w przeciągu zaledwie 2 lat od wydania debiutu "Star Of Love", rozkochując w sobie zarówno fanów jak i krytyków. Ich twórczość stanowi nie tyle mieszankę stylów muzycznych, co wręcz kultur. Bałkański folk, londyńska elektronika, rock… W przypadku tego bandu bezcelowe są próby klasyfikacji, gdyż każdy z jego numerów pochodzi jakby z innego muzycznego świata. Jedyne co je łączy, to to, że dzięki ich przebojowości, wszystkie mogłyby zostać hitami. Zwłaszcza, że wielu z nich towarzyszą świetne klipy takie ja do piosenek "Fallow", "Champion Sound", czy "Plage". Jakby tego było mało, warto dodać, że Crystal Fighters grają pełne energii koncerty, na których można wyczuć wręcz punkową energię. Dlatego właśnie, bilety na ich występy zwykle wyprzedają się na pniu.

Informacja o reszcie line-upu zostanie podana w późniejszym terminie.

11 listopada 2013 (poniedziałek)
Warszawa @ Stodoła, Batorego 10

12 listopada 2013 (wtorek)
Kraków @ Studio, Budryka 4


Bilety:
79zł (przedsprzedaż),
89 zł (w dniu koncertu)

Uwaga !! Bilety kolekcjonerskie dostępne wyłącznie na stronie Knock Out Productions.

Zaprasza Knock Out Productions.    
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out