Ursynalia 2013 - kolejne zespoły

Newsy
Ursynalia 2013 - kolejne zespoły

Znamy nazwy kolejnych zagranicznych i polskich zespołów, które zagrają podczas Ursynaliów 2013.

Do składu przyszłorocznej edycji Ursynaliów dołączają: Bullet for My Valentine, Dead by April, Soilwork oraz Frontside i Anti Tank Nun.

Dwie pierwsze kapele odwiedzą Polskę po raz pierwszy, zatem ich koncerty podczas Ursynaliów 2013 będą ważnym wydarzeniem dla wszystkich fanów tych zespołów w naszym kraju.

Początki Bullet for My Valentine sięgają roku 1998, ale debiutancki album "The Poison" ujrzał światło dzienne dopiero siedem lat później. Kolejne płyty "Scream Aim Fire" (2008) i "Fever" (2010) spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem. W lutym ukaże się czwarty krążek Walijczyków "Temper Temper".

Soilwork to jeden z najbardziej znanych reprezentantów szwedzkiego melodyjnego death metalu. Kapela powstała w 1995 roku i ma na koncie osiem albumów. Dziewiąty, dwupłytowy krążek zatytułowany "The Living Infinite" ukaże się w lutym nakładem Nuclear Blast. Będzie to pierwszy materiał studyjny, na którym zagra nowy gitarzysta David Andersson.  

Dead By April to szwedzki zespół, który powstał w 2007 roku w Göteborgu, wykonujący metalcore wraz z elementami pop. W maju 2009 roku grupa wydała swój pierwszy album zatytułowany "Dead by April", drugi krążek "Incomparable" ujrzał światło dzienne dwa lata później. W listopadzie 2012 roku ukazało się koncertowe DVD formacji, a na 2013 r. zaplanowano premierę kolejnej płyty studyjnej.

Dotychczas ogłoszone zespoły: HIM, Five Finger Death Punch, Royal Republic, TSA, Luxtorpeda, Jelonek.

Przypomnijmy, że przyszłoroczne Ursynalia odbędą się w dniach 31 maja - 2 czerwca, jak zwykle na terenie Kampusu SGGW w Warszawie. Informacje o karnetach oraz wszelkie szczegóły na www ursynalia.pl

 

Ursynalia 2013 - Warsaw Student Festival

31 maja - 2 czerwca 2013

Kampus SGGW w Warszawie

Dostępne są już w sprzedaży trzydniowe karnety w promocyjnej cenie:
Normalny - 199,00 zł
Młodzieżowy - 119,00 zł
Pozostali Studenci - 99,00 zł
Studenci SGGW - 49,00 zł

Bilety w sprzedaży w sieci ticketpro.pl oraz w Empikach, Media Marktach i Saturnach w całej Polsce. Więcej informacji na www.ursynalia.pl oraz na facebook.com/ursynalia

www ursynalia.pl

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym festiwalu.