Mastodon i Korn na Impact Festival 2013

Newsy
Mastodon i Korn na Impact Festival 2013

Do składu Impact Festiwal, który odbędzie się 4 i 5 czerwca w Warszawie dołączyły kolejne gwiazdy - Mastodon i Korn.

Korn
Wprowadzając dubstep do swojego brzmienia, legendarny kwartet stanął na krawędzi muzycznej rewolucji zarówno hard rocka, jak i elektroniki. Korn dostarcza ciężką progresywną muzykę od czasu założenia zespołu w Bakersfield w Kalifornii w 1994 roku i stał się jednym z najbardziej wpływowych grup w tym gatunku. Ich debiutancka płyta obrosła legendą a Korn bardzo szybko zyskali miejsca w sercach fanów na całym świecie.

Mastodon
Mastodon tak naprawdę nigdy nie zrobił nic w tradycyjny sposób. Ten zespół z Atlanty w stanie Georgia stworzył własną markę wysoko wykwalifikowanego hard rocka ponad dekadę temu, gdy inni odgrzewali metal z lat '80. Ostatni album kapeli, The Hunter, razem z poprzednimi płytami: Remission, Leviathan, Blood Mountain i Crack the Skye - pomógł ukształtować hard rock w XXI wieku.

Przypomnijmy, że przyszłoroczna edycja Impact Festival 2013 odbędzie się 4 i 5 czerwca na Lotnisku Bemowo w Warszawie.  Headlinerem pierwszego dnia będzie Rammstein, a drugiego 30 Seconds To Mars.

I dzień: Rammstein, Slayer, Korn Airbourne, Behemoth, Mastodon, Ghost
II dzień: 30 Seconds to Mars

Kolejne zespoły, które zagrają na imprezie poznamy już wkrótce.

DWIE SCENY

Impact Festival 2013 to nie tylko dwa dni! To także dwie sceny. Tak jak w tym roku, tak i w przyszłym - nasz wieloletni partner Eventim reprezentować będzie drugą scenę - Scenę Eventim.

BILETY

Bilety na obydwa dni oraz karnety na całość imprezy są już w sprzedaży.

bilet jednodniowy:
209 zł - płyta i osoby niepełnosprawne
385 zł - trybuny
385 zł - płyta early entrance (ważne informacje poniżej**)
880 zł - VIP

karnet:
330 zł - płyta i osoby niepełnosprawne
583 zł - trybuny
583 zł - płyta early entrance (ważne informacje poniżej**)
1350 zł - VIP

UWAGA!!!
**Bilety / Karnety GAEE (płyta early entrance) - uprawniające do wcześniejszego wejścia na teren festiwalu oraz zawierające voucher upoważniający do odbioru w dniu imprezy i na terenie festiwalu pamiątkowego laminatu i koszulki Impact Festival 2013 - dostępne wyłącznie via LiveNation.Pl

BILETY i KARNETY NA LIVENATION.PL

Masz już bilet na pierwszy dzień Impact Festival a chciałbyś uczestniczyć w całej imprezie? Wymień swój bilet na karnet! Osoby, które dotychczas zakupiły bilet 1-dniowy na Trybunę/EE, mają możliwość dopłaty i wymiany biletu 1-dniowego  na Karnet 2-dniowy - z gwarancją tego samego miejsca do dnia 31.12.2012. Posiadacze biletów 1- dniowych na płytę mogą wymienić bilet 1 -dniowy na Karnet 2 -dniowy w punkcie zakupu. W przypadku pytań dotyczących procedury wymiany biletów, prosimy o kontakt e-mailowy: upgrade@eventim.pl lub telefoniczny +48 22 646 06 49.

CAMPING

Z okazji imprezy przygotowany będzie również camping dla impaktowiczów. Od 1 grudnia rusza rejestracja na www.impactfest.pl. Wszystkie szczegóły podamy wkrótce - prosimy o cierpliwość.

Strona festiwalu: www.impactfest.pl

Magazyn Gitarzysta jest oficjalnym patronem Impact Festivalu 2013.