Marcowa trasa koncertowa Made of Hate i Lostbone

Newsy
Marcowa trasa koncertowa Made of Hate i Lostbone

1 marca formacje Made of Hate i Lostbone wyruszą w trasę, w ramach której odwiedzą 12 polskich miast.

Trasa będzie podzielona na cztery części. Na każdej z nich do Made of Hate i Lostbone dołączy gościnnie jeden z czterech zespołów: TMS, Huge CCM, Empatic i Traces to Nowhere oraz lokalne supporty, które zostaną ogłoszone w styczniu.

"Po bardzo udanej trasie w 2012 roku, postanowiliśmy rozwinąć formułę. Wystąpimy w kilku miastach, gdzie długo, lub wcale nie graliśmy, a do tego będzie nam towarzyszyć cała horda świetnych kapel!" komentują muzycy.

Bilety w przedsprzedaży po 15 zł dostępne są w sklepie internetowym www.lostbone.8merch.com

W styczniu ruszy przedsprzedaż w klubach i lokalnych punktach.

Konkurs dla zespołów

Zespoły, które chciałyby wziąć udział w trasie mogą przesyłać zgłoszenia na adres: supportmarzec2013@onet.pl. W zgłoszeniu trzeba podać odpowiednią nazwę miasta.

Rozpiska trasy:

plus TMS
01.03 - Łódź - klub Luka
02.03 - Wrocław - Klub Od Zmierzchu Do Świtu
03.03 - Kalisz - Klub Pod Muzami

plus Huge CCM
08.03 - Skarżysko-Kamienna - Klub Semafor
09.03 - Kraków - Klub Kot Karola
10.03 - Tychy - Underground Klub

plus Empatic
15.03 - Lublin - Klub Route 18
16.03 - Białystok - Tawerna Trzy Korony
17.03 - Ostrołęka - Klub Avalon (bez Empatic)

plus Traces to Nowhere
23.03 - Gdańsk - Klub Polmozbyt
24.03 - Olsztyn - Klub Grawitacja
30.03 - Warszawa - Klub Fonobar

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym trasy

Muzyka Made Of Hate to połączenie metalowego kopa, brutalnych wokali z gitarową wirtuozerią. Zespół dzielił scenę z takimi gigantami jak Iron Maiden, Motorhead, Volbeat i inni, wystąpił także na Sonisphere 2011. Zespół promuje materiał ze swojej ostatniej płyty - "Pathogen", wydanej nakładem AFM Records w 2010 roku, a dodatkowo zaprezentuje utwory z nadchodzącego, nowego wydawnictwa.

Lostbone to koncertowy żywioł czerpiący z najbardziej energetycznych odmian muzyki jak: thrash, death i hardcore. Grupa powstała w 2005 roku, a ma już na koncie trzy albumy, kilka mniejszych wydawnictw i niezliczone koncerty zarówno jako headliner, jak i u boku znanych nazw jak Cavalera Conspiracy czy Six Feet Under. Obecnie zespół promuje album "Ominous" wydany w lutym 2012 roku i bardzo pozytywnie przyjęty zarówno wśród fanów jak i krytyków.