Koncert zespołu Plan w Herezji

Newsy
Koncert zespołu Plan w Herezji

W dzień końca świata, 21 grudnia, ukaże się w sklepach debiutancka płyta warszawskiego zespołu Plan. Z tej okazji w Herezji odbędzie się koncert promujący to wydawnictwo.

Koncert będzie połączony z przedpremierowym pokazem teledysku do pierwszego singla "Błąd".

Plan, "Najgorszy zespół w mieście" powstał w 2004 r., ale w obecnym składzie istnieje od 2010 r., kiedy to do formacji dołączyła charyzmatyczna i niepokorna wokalistka Nuno. Debiutancki album nosi tytuł "Mrock'n'roll", bo tak określają swoją muzykę członkowie zespołu. Mrock'n'roll to połączenie Rock'n'rolla, Grunge'u i NuRocka.

Grupa składa się z doświadczonych muzyków: Nuno - wokal (De Proffesionals, Gańko Nujazz), sYn - gitara solowa (Al Sirat), JIM - gitara rytmiczna (B.E.T.H), Majk - gitara basowa (Antigama, Hedfirst, Noko) oraz Dudzi - perkusja (Hedfirst, Kabanos).

Plan zaistniał w mediach po raz pierwszy podczas programu Must Be The Music, następnie, po zwycięstwie w eliminacjach konkursu kapel zgłoszonych na Przystanek Woodstock 2012 (ponad 700 zgłoszonych zespołów) zagrał na festiwalu przed ponad kilkudziesięciotysięczną publicznością. Zaproszony do występu na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2012 przez samego Wojciecha Manna, Plan wystąpił z piosenką Niebiesko-Czarnych "Niedziela" podczas koncertu "Szalone Lata 60-te", po którym zebrał bardzo wiele pozytywnych recenzji. Do swoich sukcesów Plsn może zaliczyć również zajęcie pierwszego miejsca na Rock Open Air Festival 2011. Na płycie znajdziemy 12 autorskich utworów zespołu.

21.12.2012
Herezja Restaurant Gallery Club
ul. Chłodna 35/37, Warszawa

Start: 21.00
Wstęp: 10 zł

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.