Impact Festival 2013 - 30 Seconds To Mars zagra drugiego dnia festiwalu

Newsy
Impact Festival 2013 - 30 Seconds To Mars zagra drugiego dnia festiwalu

Organizowany przez Live Nation Impact Festival rozwija się. Druga edycja imprezy potrwa dwa dni.

Headlinerem drugiego dnia będzie: 30 Seconds To Mars. Utworzona przez Jareda i Shannona Leto w 1998 roku formacja zdobyła wiele nagród i wyróżnień, w tym MTV Video Music Award, trzy europejskie nagrody MTV, a także latynoską i azjatycką nagrodę MTV, Fuse Award i trzy nagrody Kerrang!. Dzięki licznym koncertom zdobyli wciąż rosnącą, lojalną rzeszę fanów na całym świecie. Ich fani - nazywani przez zespół The Echelon — uczestniczą w życiu zespołu i promowanej przez niego działalności charytatywnej. I z całą pewnością właśnie zacierają ręcę na wieść o ich występie na Impact Festival 2013.

Przypomnijmy, że pierwszego dnia na pewno wystąpią Rammstein i Behemoth.

JEDNO MIEJSCE, DWA DNI, MUZYKA RÓŻNYCH GATUNKÓW

Kto powiedział, że trzeba koncentrować się na jednym gatunku muzycznym? Jest ich tak dużo, a my nie potrafimy rezygnować z tego co najlepsze! Artyści, wokaliści, zespoły, gatunki: rock, pop, metal, itd, itp.... to wszystko połączymy na Impact Festival! Dla nas najważniejsza jest MUZYKA! I nie ma znaczenia, spod jakiej etykiety - kierujemy się dobrym smakiem, a nie podziałami, definicjami. Granice? Są po to, by je przekraczać :). Lotnisko Bemowo dzięki Impact Festivalowi 2013 na dwa dni zmieni się w najfajniejsze miejsce w całym kosmosie. Kapitalna muzyka, fantastyczna publika, już prawie letni czas...

DWIE SCENY

Impact Festival 2013 to nie tylko dwa dni! To także dwie sceny - UWAGA - każdego dnia. Tak jak w tym roku, tak i w przyszłym - nasz wieloletni partner Eventim reprezentować będzie drugą scenę - SCENĘ EVENTIM.

BILETY

Bilety na pierwszy dzień imprezy już w sprzedaży! Bilety na drugi dzień i karnety na oba dni wejdą do sprzedaży 14 listopada o 9.00.

ceny:
bilet jednodniowy:
209 zł - płyta i osoby niepełnosprawne
385 zł - trybuny
385 zł - płyta early entrance (ważne informacje poniżej**)
880 zł - VIP

karnet:
330 zł - płyta i osoby niepełnosprawne
583 zł - trybuny
583 zł - płyta early entrance (ważne informacje poniżej**)
1350 zł - VIP

UWAGA!!!
**Bilety / Karnety GAEE (płyta early entrance) - uprawniające do wcześniejszego wejścia na teren festiwalu oraz zawierające voucher upoważniający do odbioru w dniu imprezy i na terenie festiwalu pamiątkowego laminatu i koszulki Impact Festival 2013 - dostępne wyłącznie via LiveNation.Pl

BILETY i KARNETY NA LIVENATION.PL

Masz już bilet na pierwszy dzień Impact Festival a chciałbyś uczestniczyć w całej imprezie? Wymień swój bilet na karnet! Osoby, które dotychczas zakupiły bilet 1-dniowy na Trybunę/EE, mają możliwość dopłaty i  wymiany biletu 1-dniowego  na Karnet 2-dniowy - z gwarancją tego samego miejsca do dnia 31.12.2012. Posiadacze biletów 1- dniowych na płytę mogą wymienić bilet 1 -dniowy na Karnet 2 -dniowy w punkcie zakupu. W przypadku pytań dotyczących procedury wymiany biletów, prosimy o kontakt e-mailowy: upgrade@eventim.pl lub telefoniczny +48 22 646 06 49.

CAMPING

Nie martwcie się o nocleg! O tym także pomyśleliśmy... Camping dla impaktowiczów w przygotowaniu. Camping w tętniącej życiem Warszawie będzie wyśmienitym przypieczętowaniem tego muzycznego Impactowego święta! Chcesz przyjechać samochodem? Zaparkować camperem? Nie ma sprawy... Od 1 grudnia rusza rejestracja na www.impactfest.pl. Wszystkie szczegóły podamy wkrótce - prosimy o cierpliwość.

PODSUMOWANIE

"Live Nation skorzystało z całego swoje europejskiego doświadczenia i dzięki niemu rozwinęło Impact do dwóch dni. Wreszcie Warszawa dostanie festiwal światowej klasy ze światowej klasy artystami" - mówi Steven Todd, head promotor Live Nation Polska.

4-5 czerwca - Lotnisko Bemowo

Strona festiwalu: www.impactfest.pl
Magazyn Gitarzysta jest oficjalnym patronem Impact Festivalu 2013.