Roger Waters wystąpi na Stadionie Narodowym

Newsy
Roger Waters wystąpi na Stadionie Narodowym

Roger Waters ogłosił powrót historycznej produkcji "The Wall" do Europy. 20 sierpnia 2013 roku współzałożyciel Pink Floyd wystąpi w Warszawie.

Jego dźwiękowe i wizualne arcydzieło będzie wykonywane w całości z udziałem pełnego zespołu i supernowoczesnej produkcji. "The Wall" zagrano na żywo 192 razy na całym świecie dla więcej niż 3,3 miliona fanów, co uplasowało to widowisko wśród najbardziej popularnych tras w historii rocka.

W ramach zapowiedzianego tournee odbędzie się 18 koncertów na otwartej przestrzeni/na stadionach, m.in. w takich kultowych miejscach, jak Rome Olympic Stadium, Amsterdam Arena, Berlin Olympic Stadium czy w dwóch Oslo Telenor Arenas.

Roger Waters przeprojektował i przeskalował show "The Wall" specjalnie na tak duże obiekty, aby stworzyć wielkie widowisko stadionowe, umożliwiające fanom - bez względu na miejsce, w którym siedzą - jeszcze lepsze doświadczenie.

Roger Waters mówi: “Jestem bardzo szczęśliwy, że wracam do Europy z The Wall. To będzie świetna zabawa dla nas wszystkich. Przerobiłem widowisko, aby móc je odegrać na zewnątrz, na wielkich stadionach. Jest naprawdę dobre. Jeszcze bardziej wzruszające, wciągające, dramatyczne i ekscytujące niż koncerty w halach. Musiałem przemyśleć całość pod kątem stadionów. Ten spektakl z szerokim, stadionowym murem nie mógł powstać 40 lat temu. Nie mogliśmy wypełnić przestrzeni w sposób, który byłby emocjonalnie, muzycznie i teatralnie satysfakcjonujący. Technologia się zmieniła. Teraz możemy."

Waters po raz pierwszy odkrył na nowo swoje ikonowe widowisko “The Wall" w 2010 roku, wykorzystując nowoczesną technologię i efekty specjalne, które zostały niezwykle pozytywnie przyjęte przez fanów na całym świecie, o czym świadczą niezliczone wyprzedane występy oraz granie kilku koncertów na tym samym obiekcie, jak na przykład - rekordowo - dziewięciu na the River Plate Stadium w Buenos Aires w Argentynie, gdzie wszystkie bilety zostały wyprzedane. “The Wall" pozostaje jednym z najbardziej wpływowych albumów w historii, który wywarł znaczący wpływ na popkulturę i zyskał przychylność wielu pokoleń miłośników muzyki.

Ceny biletów:

1310 zł - VIP
1013 zł - VIP
660 zł - płyta siedząca przód
495 zł - płyta siedząca przód
330 zł - płyta siedząca tył
363 zł - trybuny
330 zł - trybuny
303 zł - trybuny
242 zł - trybuny i osoby niepełnosprawne

Bilety wejdą do ogólnopolskiej sprzedaży 16 listopada o 10.00 na www.LiveNation.pl, www.Eventim.pl i w sklepach w całej Polsce.

Przedsprzedaż:

wyłącznie na www.RogerWaters.com - tylko dla członków fan clubu - 12 listopada godz. 10.00 - 13 listopada godz. 15.00
wyłącznie na www.LiveNation.pl - 14 listopada godz. 10.00 - 15 listopada godz. 15.00