Doyle Bramhall II - wygraj bilet na koncert

Newsy
Doyle Bramhall II - wygraj bilet na koncert

W naszym konkursie do wygrania bilety na koncert Doyle'a Bramhalla II, który już w najbliższą niedzielę wystąpi w Warszawie.

Doyle Bramhall II, syn perkusisty The Nightcrawlers, zaczynał karierę w grupie Arc Angels. Wchodził w skład koncertowego składu Rogera Watersa i Erica Claptona, współpracował m.in. z Sheryl Crow, oraz wydał kilka krążków solowych.

Trudno Doyla nazwać gitarzystą bluesowym. Trudno też o nim powiedzieć, że jest rockowym fighterem. A jednak genialnie łączy w swojej stylistyce jedno i drugie. Obdarowany dodatkowo pięknym głosem, potrafi, zagrać wszystko. Doyle bardzo swobodnie czuje się w repertuarze rockowym, bluesowym i jazzowym. Wychowany w duchu teksańskiego blues-rocka  czyni z tej, dość już  mocno ogranej formuły, nową jakość. Z całą pewnością należy obok Dereka Trucksa, Johna Mayera czy Joe Bonamassy do forpoczty kolejnego pokolenia gitarowych geniuszy.

Agencja koncertowa Tangerine zaprasza na koncert Doyle’a Bramhalla II już 11 listopada do warszawskiego klubu Progresja. Dwa dni wcześniej muzyk będzie gwiazdą festiwalu Bluesonalia w klubie Oskard w Koninie.

11 listopada 2012
Warszawa - Progresja

otwarcie - 18:00
początek - 19:00

bilety w cenie 90 zł dostępne w sieci Eventim oraz Kupbilet oraz na stronie www.tangerinemusic.pl

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert w Progresji. Pytanie: "Doyle Bramhall II wystąpił gościnnie na płycie swojego ojca Doyle'a Bramhalla. Jaki tytuł nosi ten album?"

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem przesyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Zwycięzców ogłosimy jutro po 12:00.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Chodziło o płytę "Bird Nest on the Ground". Podwójne wejściówki otrzymują: Ula Zaręba i Tomasz Sikora. Gratulujemy.