Metalfest Tour 2008

Newsy
Metalfest Tour 2008
Europejska trasa gigantów ekstremalnego grania zbliża się do Polski wielkimi krokami. Razem z Morbid Angel na trasę ruszają weterani sceny - Kataklysm oraz Marduk. Wspomagać ich będą bardzo szybko rozwijające się kapele - Keep Of Kalessin oraz Arsis.
"Europejska trasa gigantów ekstremalnego grania zbliża się do Polski wielkimi krokami. Razem z Morbid Angel na trasę ruszają weterani sceny - Kataklysm oraz Marduk. Wspomagać ich będą bardzo szybko rozwijające się kapele - Keep Of Kalessin oraz Arsis."

Na trasie koncertowej pod szyldem Metalfest Tour 2008 jako headliner występuje, będąca w świetnej formie legendarna formacja deathmetalowa Morbid Angel. Amerykanom towarzyszą kanadyjscy mistrzowie bezkompromisowych brzmień z Kataklysm, a to jeszcze nie koniec atrakcji. Obok nich na scenie warszawskiej Stodoły pojawi się Marduk, Keep Of Kalessin oraz Arsis.

Morbid Angel to amerykańska grupa muzyczna wykonująca death metal, znana również jako the mighty Morbid Angel. Grupa należy do najpopularniejszych w gatunku, łaczny nakład sprzedanych płyt grupy przekracza 1 000 000 sztuk czyniąc ją najlepiej sprzedającą się grupą w historii death metalu. Zespół w swej twórczości nawiązuje do szeroko rozumianego okultyzmu i mitologii Bliskiego Wschodu, korzysta również z motywów biblijnych oraz satanistycznych. W opublikowanym w 2007 roku wydaniu magazynu Decibel Magazine gitarzysta i lider Morbid Angel Trey Azagthoth znalazł się na 1. miejscu listy Top 20 Death Metal Guitarists.

www.morbidangel.com
www.kataklysmrocks.com
www.marduk.nu
www.keepofkalessin.no
www.myspace.com/arsis

Warszawa - Stodoła - 16.12.2008

Wejście do klubu od godz. 17:30
Rozpoczęcie koncertu o godz. 18:30
Zakończnie imprezy o godz. 23:30

Ceny biletów
przedsprzedaż 95 zł
w dniu koncertu 110 zł